Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
tu masz mój decoupage :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: tu masz mój decoupage :) (/showthread.php?tid=1421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: tu masz mój decoupage :) - Erato - 01-30-2013

Świetne robisz te tła - niby takie niedokładne, nieporozcierane, a jaki doskonały efekt. Poza tym jest to coś charakterystycznego, co tworzy Twój rozpoznawalny styl.
Obrazek z napisem bardzo fajny, w drugim nie podoba mi się kompozycja.
Zakładki cieszą oko Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - Dyzia - 01-30-2013

Zakładki ok, ale bardziej wolę twoje działania artystyczne, czyli nieprzewidywalne maźnięcia tu i tam Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - Joanka215 - 01-30-2013

Zakładki piękne, a cieniowanie to już mistrzostwoSmile


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-30-2013

znalazłam w domu takie pudełko
wcześniej znajdowały się w nim ozdoby choinkowe, ale jakoś ich ubyło tym roku więc postanowiłam je wykorzystać..
i wyszło.. ni to pudełko ni to taca..


RE: tu masz mój decoupage :) - Vika - 01-30-2013

Właściwie to mi się podoba... poza jednym małym ale - czystość koloru tego pięknego, dorodnego grona winnego kłóci się z ideą postarzenia (a to Ci wyszło koncertowo Smile)... ja bym go (kolor) stłumiła, choćby przez przemalowanie rozwodnioną farbą tła... Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-30-2013

racja, że też na to uwagi nie zwróciłam
dzięki!


RE: tu masz mój decoupage :) - jomajka12 - 01-30-2013

Bardzo ładna rzecz, ale Vika chyba ma rację.


RE: tu masz mój decoupage :) - Erato - 01-30-2013

Mnie się podoba takie, jakie jest. Wszystkiego w sam raz Smile Ten motyw wydzierałaś, czy jest tak dokładnie wycięty? Mam tę serwetkę i nie wiedziałabym, jak się zabrać za "wyjęcie" z niej tylko grona z napisem, tu w ogóle nie widać żadnej granicy, jeśli to cieniowałaś, to chapeaux bas Big Grin


RE: tu masz mój decoupage :) - craftingbydominique - 01-30-2013

mi sie te grona soczyste podobaja w takiej tonacji, mozna je lekko ewentualnie dziabnac patynka rozwodniona, np. torebka herbaty Smile, ale tylko dookoluska. lubie Twoje drapaki - tla, bardzo.


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-30-2013

(01-30-2013, 06:54 PM)Erato napisał(a): Ten motyw wydzierałaś, czy jest tak dokładnie wycięty? Mam tę serwetkę i nie wiedziałabym, jak się zabrać za "wyjęcie" z niej tylko grona z napisem, tu w ogóle nie widać żadnej granicy, jeśli to cieniowałaś, to chapeaux bas Big Grin

wydzierałam, wcześniej namieszałam farbę tak by była jak najbardziej podobna do tła na serwetce i nawet wyszło, później troszkę na serwetkę jeszcze naniosłam farby, tu rozmazałam, tam zamazałam i wyszło Smile
DZIĘKUJĘ Smile