Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
tu masz mój decoupage :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: tu masz mój decoupage :) (/showthread.php?tid=1421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-24-2013

nie mam aparatu (pożyczony) i nie mam jak sfotografować moje najnowsze prace..
to może coś ze starszych..
doniczki - teraz zrobiłabym całkiem inaczej, ale jak to mówią.. pierwsze śliwki robaczywki Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - craftingbydominique - 01-24-2013

swietne, bardzo mi sie te motywy podobaja, i ladnie rozlozone. a cos juz rosnie w tych doniczkach?


RE: tu masz mój decoupage :) - Zuza - 01-24-2013

Bardzo fajne! Smile Można było dać trochę "ziemi" na dole, ale nawet mi to nie przeszkadza... Smile
Tylko ta łopatka latająca w powietrzu trochę mnie niepokoi... Tongue


RE: tu masz mój decoupage :) - Erato - 01-24-2013

Bardzo miłe doniczki - najbardziej mi się podoba ta z niebieską konewką (he he, tak jak by mnie się coś niebieskiego kiedykolwiek nie podobało Tongue )


RE: tu masz mój decoupage :) - gofira - 01-24-2013

a jak dla mnie to mało lakieru a może to tylko u mnie tak wygląda bo widok śliczny tak w ogóle


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-24-2013

(01-24-2013, 05:56 PM)craftingbydominique napisał(a): swietne, bardzo mi sie te motywy podobaja, i ladnie rozlozone. a cos juz rosnie w tych doniczkach?

zioła u teściowej Smile

(01-24-2013, 06:22 PM)Zuza napisał(a): Tylko ta łopatka latająca w powietrzu trochę mnie niepokoi... Tongue

haha, trzyma je niewidzialna ręka Wink

(01-24-2013, 07:36 PM)mery napisał(a): Już ich nie masz (tych doniczek znaczyBig Grin)

no nie wiem, nie wiem, musisz się z moją teściową dogadać Wink


RE: tu masz mój decoupage :) - Joanka215 - 01-24-2013

Piękne doniczki Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-25-2013

(01-25-2013, 02:08 AM)malola napisał(a): doniczki całkiem, całkiem fajne Smile i podcieniowane troszkę, nie fruwaja w powietrzu te dekorki Smile

dziękuję, ale mi jeszcze duuuużo brakuje Smile
ale właśnie fajne jest to doskonalenie się

a to mój pierwszy chustecznik.. i jak na razie jedyny

mogłam troszkę bardziej go wyszlifować..


RE: tu masz mój decoupage :) - Shanna - 01-25-2013

Podobaja mi sie doniczki. Takie lubie.
Chustecznik jak dla mnie za czysty. Czegos mi brakuje na nim.


RE: tu masz mój decoupage :) - abfd - 01-25-2013

Ładny. Choć nie lubię motywów ludowych. Podoba mi się góra - listki i łodyżki ładnie znikają. Ale jak sama uważasz, trochę papieru ściernego to by mu się przydało Wink Ja bym starła te odstające drobinki i kanty. Wydaje mi się, że tam w jednym roku wystaje nadmiar farby. Fakturę drewna bym zostawiła - pasuje do tego motywu.