Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - mirandatb - 08-08-2015

Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego talentu. Każdy kuferek jest tak idealnie zestawiony, wyważony. Nie ma pustki ani przepychu. Jest smak... przysmak dla oczu.
Wszystkie urzekające ale ciiiiiii.... w sekrecie środkowy miętus to ulubiony.


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - arttmake - 08-08-2015

Moje serce podbiły dwa ślubny i tatowy. Pozostałe cuda ale te dwa urzekająceSmile No i wszystko rozgrabione ehh.. spóźniłam się Sad


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - b-b - 08-09-2015

A ja zapytam jeszcze odnośnie tych kuferków czy to serwetki czy transfer na nich tak pięknie wyszedł?


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - apawlaczka - 08-10-2015

Dziękuję dziewczyny!!!! Wasze komentarze łechcą moje ego że nie wiem hi hi hi :-) Odpowiadając na pytanie b-b - są w wypadku kufrów dla mam - serwetki, dla taty - papier, dla pary młodej - papier ryżowy silnie podmalowany :-)

Dziewczyny, wiadomo z racji niemienia czasu, lub też słabej jego organizacji (bo i ta bywa, wiadomo ;-)) nie robię nic tak od siebie, czy dla siebie. Że gdzieś tam się pojawiają te moje robótki, to ludzie szczególnie z grona bliższych czy dalszych znajomych i ich znajomych, i tych znajomych znajomych znajomych zamawiają okolicznościowe suweniry. Tematyka ślubna to dla mnie dość drażniący obszar jeśli chodzi o motywy - gdyż takich słodkopierdzących z gołąbkami i serduszkami nienawidzę dosłownie. No ale cóż czasem trzeba się ugiąć i dla świętego spokoju i PLN-ów rzecz jasna coś tam nadłubać, bo z resztą farby i inne "dziekcia" kosztują i to niemało.
Te butle to właśnie przykład robótek okazyjnych, szybka i łatwa zabawa.
Wczoraj popełniłam kolejną z tym samym motywem dzieciakowym, ale innym dodatkiem, bo nie umiałabym dwa razy tak samo czegokolwiek zrobić.

       
       


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - wiolka42 - 08-10-2015

Powzdycham tylko Sad .


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - martag90 - 08-10-2015

kurka, nie łatwo zostawić jakiś sensowny komentarz pod Twoimi pracami... Bangin

NNC!


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - DecouDream - 08-10-2015

Aniu, i bardzo dobrze, zwłaszcza, że tak Ci ładnie ffszystko wychodzi Smile


RE: Decou apawlaczki :-) kufrów cd. 130 - apawlaczka - 08-11-2015

:-) butle pełne po sam korek, a banderole nowe z serduszkami dałam :-) dziękuję za miłe słowa :-)


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - apawlaczka - 08-11-2015

Dziewczyny ta taca jest trochę dziwna i średnio mi się podoba (to nie fałszywa kokieteria) jakoś te cytryny nie teges tu leżą. Nie wiedziałam jaki motyw dać, żeby tą szarość trochę rozweselić. Ostatecznie dałam sobie spokój z przeróbkami. Wrzuciłam temat tej tacy na fajsa i nikt nie zrozumiał moich wątpliwości, mam nadzieję że Wy nie będziecie mi szczędziły szczerych komentarzy.
Zrobiłam z niej półkę na farby, bo nawet mama nie chciała jej przygarnąć Undecided
Może mogłam na górze dać ten sam fragment serwetki co na dole, hmmm sama nie wiem Dodgy

           


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - DecouDream - 08-11-2015

Swojego zdania nie zmienię. Mnie się podoba. Bardzo. Tyle. Tongue