Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - malgana - 08-11-2015

Buteleczki słodziuchne Smile
Sweet i kwaśne cytryny niby się gryzą, ale mnie się ta taca podoba i nie rozumiem Twojej Mamy Smile Bym chętnie przygarnęła, skoro sierota Smile I przygarniam Big Grin
A swoją drogą: jak się robi takie prościutkie ramki?


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - abask - 08-13-2015

Ja bym tacę przygarnęła bo mnie się strasznie podoba. Lubię motywy cytrynkowe i tutaj mi akurat pasują. Lubię kontrasty ( czego ja nie lubię Wink Tak, fioletu nie lubię)
Butelki są słodziutkie i pięknie "podmalowane" Wink))


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - apawlaczka - 08-13-2015

(08-11-2015, 10:17 PM)malgana napisał(a): Buteleczki słodziuchne Smile
Sweet i kwaśne cytryny niby się gryzą, ale mnie się ta taca podoba i nie rozumiem Twojej Mamy Smile Bym chętnie przygarnęła, skoro sierota Smile I przygarniam Big Grin
A swoją drogą: jak się robi takie prościutkie ramki?

:-) Rameczki robiłam za pomocą taśmy malarskiej. Jest to dość żmudna praca, bo trzeba taśmę dobrze podocinanć na rogach, ale jak widać wszystko jest możliwe :-)

Kochane jesteście, że mówicie mi tu szczerze bez piania tylko ochów i achów. MOże gdybym się zdobyła na poprawienie tej tacy to by wyglądała lepiej, ale niestety jest wywoskowana i nie chce mi się kombinować jak to teraz zamalować, myślę że nawet primer byłby nietrwały.


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - cavi - 08-13-2015

Podoba mi się kontrast cytryny z szarością, fajnie "świecą" z tła. Ale tą mniejszą cytrynę bym w ogóle wyrzuciła, a transfer jeszcze nieco rozsuneła w pionie, tak żeby dół dolnego home był wyrównany z obrazkiem. Wydaje mi się, że taki układ w trójkącie by był ok.
A kolorystyka i pomysł - cudo Smile


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - apawlaczka - 08-13-2015

(08-13-2015, 01:28 PM)grarut napisał(a):
(08-11-2015, 08:31 PM)natabus napisał(a): Butle piękne, obie takie matowe aż "szorstkie" - super. Z tacą muszę się "przespać" bo mi się ona podoba, chociaż może jest za dużo o jedną górną cytrynkę - ot tak się przyczepię.

Oglądając tace dokładnie tak sobie pomyślałam. Ta cytrynka na górze wg mnie jest zbędna. Trochę tak ołtarzykowato wyszło. W sumie nie bardzo podoba mi się szablon na zewnątrz. Natomiast kolor, szablon w ramece, napis i ten motyw cytrynki na dole... piękne.
I tak sobie myślę Aniu, że jak będę robiła (kiedyśTongue) tacę, to pomysł z rameczką, kolorem i szablonikiem (bo go mam) odgapię sobie i jużSmile

Nie odpowiedziałaś mi na moje pytanie z poprzedniego postu Sad

Ależ Grażynko wybacz mi moje roztrzepanie :-) To kredowe farby pentarta i Americany :-)

Dziękuję wszystkim za konstruktywną krytykę :-) Zgadzam się z Waszymi uwagami, ale i tak dooopa blada bo nic już nie poprawię. Nauczka na przyszłość żeby nie przedobrzać :-)

(08-12-2015, 11:48 PM)muszka napisał(a): Nie mam sie do czego doczepic - wykonanie pierwsza klasa. Ale taca smutna mimo cytrynek.

Muszko faktycznie jest smutna dla mnie też i dlatego jej nie lubię :-)


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - martag90 - 08-13-2015

kurka, obawiam się, że mi też się podoba... Sad


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - babula - 08-14-2015

Aniu , przepiękne prace . Smile


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Virgo_777 - 08-14-2015

No cóż... Mnie taca bardzo się podoba taka jaka jest. Nic bym w niej nie zmieniała. Nie mam widać wyczucia i smaku - taka ze mnie "artystka" Undecided
Butle też piękne, zwłaszcza ta z dziećmi Smile


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - b-b - 08-14-2015

Butle fajne choć i ja przesłodzonych nie lubię Wink
Lakiem na nich to mat?
A taca...a taca mi się podoba. Czy to źle? Smile


RE: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - FutrzaQ - 08-20-2015

Kufry ze 130 absolutnie w moim typie, takie jakie bym się chciał nauczyć robić Smile