Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - aniolek2206 - 05-17-2013

Witam.
Kształt dzbanka rewelacja,uwielbiam takie starocie.Może nie do końca podoba mi się wybór wzoru i nie mam tu na myśli lawendy,tylko że to akurat ta serwetka.Jakoś nie mam do niej przekonania,wydaje mi się lepiej wyglądało by tu coś innego... ale rozumiem wybór zamawiającego i z tym się nie dyskutuje.Ale i tak muszę przyznać,że poradziłaś sobie świetnie z wykonaniem,dopracowane to dzieło.Najbardziej podoba mi się ten transwerek w środku dzbanka.
Co do ramek to jestem na tak.Fajne i takie ciepłe kolorki.Komponują się z tym zegarkiem.A może jego też byś przerobiła na bardziej artystyczny?


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - gofira - 05-17-2013

dzban super
aa ja to nawet lubię lawendę Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Dyzia - 05-17-2013

Motylkowa serwetka fajnie wygląda jako obrazek - bardzo mi się podoba rozcięcie motyla Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - asiek_71 - 05-23-2013

Oj musze gdzies taki dzban wypatrzeć - a ten Twój baaardzo mi się podobaSmile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Aleksandra240 - 05-23-2013

Skrzyneczka z różami bardzo mi się podoba Smile . Często tą serwetkę wykorzystuję na chustecznikach lub wieszaczkach . A wracając do skrzyneczki to muszę Ci powiedzieć , że przepiękny odcień różu Ci wyszedł na jej dole


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - apawlaczka - 05-23-2013

(05-17-2013, 10:11 AM)Shanna napisał(a): Dzbanek bardzo udany. Mnie lawenda nie przeszkadza. Na taki dzban sama sie czaje. Moze na jakiejsc wyprzedazy uda mi sie go wyszukac. Powiedz tylko jak malowalas w srodku - po calosci do dna, czy tylko do wglebienia?
Rameczki tez super zrobione. Dewocjonaliow tez nie lubie, wiec tym bardziej zmiana mi sie podoba.

malowałam dzban po samo dno :-) zanim się skapnęłam, ze lepiej zacząć od dna łapy miałam brudne aż po łokcie. Łącznie 3 warstwy farby Heritage, bo jakoś nie chciała kryć :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Erato - 05-23-2013

O rany, chyba bym się wściekła malując dzban od środka Big Grin Szacun moja droga za taką robotę!


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Shanna - 05-23-2013

Jesli mam malowac srodek to zwykle robie to do pierwszego wglebienia. Do dna mnie sie nie chce. Podziwiam, ze Ci sie chcialo. A zabezpieczalas go lakierem tez?


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) ogrodowa butla z efektem 3D str.15 - apawlaczka - 07-10-2013

Mało mam czasu oj mało, ale zaglądam i podziwiam Wasze dzieła dziewczynki jak tylko mam chwilkę. Czasem uda mi się coś zmalować i pokleić, wrzucam na bloga i tu również chcę się z Wami podzielić :-) Ostatnio kombinowałam z efektem 3D na klej na gorąco, wyszło jak wyszło, mój mąż skrytykował, mam nadzieję że wy będziecie łaskawsze.

           


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Erato - 07-10-2013

Efekt strukturalny bardzo mi się podoba tutaj, tylko kolor trochę zbyt zieloniasty Smile Bardzo ciekawa kompozycja i całość super wygląda. Tylko ten kolor mi odrobinę przeszkadza.