Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - craftingbydominique - 07-11-2013

Swietna ta struktura wyszla, to nie jest takie proste, z pistoletu tak ukladac, leje sie to ustrojstwo szybko... Smile Bardzo podobaja mi sie cieniowania i choc motyw moze nie moj, to wykonanie pierwsza klasa.
ps. a mezowi daj na trzy minuty gun potrzymac i niech poleje, a potem na trzy minuty farby. niech troche przeschnie, on sie odsunie tak z dwa kroki... i dostanie zawalu, jakie mu szkaradne wyszlo... Smile, to jest duza sztuka tak starannie i dobrze wykonczyc prace... a na butelce to dopiero!


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - abfd - 07-11-2013

Butla dla mnie jest bardzo starannie wykonana, motyw bardzo lubię, efekty 3D - genialne i... jest za żółto- zielona. Dół pod serwetką jest pięknie wycieniowany, góra zresztą też. Oglądałam i oglądałam, bo miałam wrażenie, że czegoś mi brakuje. I uświadomiłam sobie czego. Na górze nad drzewami nie ma nieba!
Ale ja mam zboczenia pejzażowe Tongue


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - gofira - 07-11-2013

i mnie się bardzo struktura pdoba i wcale bym się nei pogniewała gdyby z tego jakiś tutek powstał tak bym i ja mogła swych sił spóbowac plisssssss bardzo plissss


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - apawlaczka - 07-11-2013

Domi- tak zrobię, a niech ma niewdzięcznik jeden, sam ma dwie lewe do malowania, musiałabyś zobaczyć jego starą pracę zachowaną jeszcze z czasów podstawówki - Staś i Nel - płakałam ze śmiechu :-)
Abask - to ja jestem dumna, że tak ładnie mi napisałaś wierszem
Gofira - z następnej butli w tej technice będzie tutek :-) ale taki obrazkowy bo innych nie umiem za bardzo :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - gofira - 07-11-2013

DOBRA KOCHANA TRZYMAM ZA SŁOWO MOOOOOCNO TRZYMAM


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - aniolek2206 - 07-11-2013

Mam tą serwetkę.Zawsze używałam ją do ozdabiania podkładek,ale Ty pięknie wykorzystałaś ją do ozdobienia butelki.Boże to jest fantastyczne dziełoSmile Do tej malowniczej wioski dorobiłaś jeszcze całkiem inną historię.Do tego wykorzystałaś masę strukturalna lub jakiś inny specyfik,który nadał jej na prawdę niesamowitego wyglądu.Dal mnie zdecydowanie na 6.


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - Shanna - 07-11-2013

Efekt super. Z klejem na goraco nie lubie pracowac. Zawsze mam wszystko opackane i w tych cieniutkich klejowych niteczkachTongue
Ale polaczenie razem z serwetka wyglada bardzo efektownie.


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15 - jomajka12 - 07-11-2013

Gdyby nie za ostra kolorystyka tobym się w tej butelce zakochała. Lubię takie widoczki a technika wykonania świetna. Cóż, takie zestawienia kolorystyczne lubię jedynie w ogrodzie.


RE: moje decu- kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! butla 3D str.15, ramka 17 - apawlaczka - 07-11-2013

Zanim pójdę spać, pokażę Wam kochane dziewczynki moją ostatnią decurobótkę. Kupiłam w pepco szkaradną ramkę w zielone paski z przeceny, bo była lekko porysowana. Miesiąc kwarantanny przeżyła biedna w szafie w towarzystwie rozmaitości i wszelakiego miszmaszu, aż się doczekałam pieszczot :-) Motyw serwetkowy, jeden z moich ulubionych :-)

           


RE: moje decoupageowe kombinacje - abask - 07-12-2013

Rameczka śliczna, dopracowana
lecz ta serwetka nie jest mi znana.
Delikatne kwiaty i cudna ptaszyna
na dłużej każdego wzrok zatrzyma.


Motyw jest wprost cudny. Smile)) Nie trafiłam jeszcze na taką serwetkę.