Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham!ramka str.17 - abfd - 07-24-2013

Gratuluję zwycięstwa !!! Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham!ramka str.17 - apawlaczka - 07-24-2013

dziękuję dziewczyny, kochane jesteście :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham!ramka str.17 - lbasia - 07-24-2013

Ramka świetna wg mnie taka "cieplutka". A przy okazji gratuluję zwycięztwa w konkursie. Twoja butelka była moją faworytką !!! Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham!ramka str.17 - apawlaczka - 07-28-2013

dziękuję Ibisia, cieszę się że tak mówisz, to bardzo miłe :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham!ramka str.17 - anika - 07-30-2013

Podoba mi się kombinacja motywów na rameczce. Fajny efekt.


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - apawlaczka - 08-01-2013

witam dziewczyny, poczyniłam moje pierwsze kucie, wy jesteście już wprawione, ja to jeszcze żółtodziób :-) przerobiłam starą ramkę koleżanki, co wy na to, czy to tak ma wyglądać??? mam pytanie czym można bezpiecznie rozprasowywać tę folię?? no ja to poczyniłam po prostu paznokciem :-) jakiego kleju do złoceń używacie???

               

a tu przed metamorfozą

   


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Vika - 08-01-2013

No, no...
bardzo ładnie Ci to kucie wyszło Smile ja bym to sreberko, co prawda, bardziej spatynowała, ale i tak mi się podoba Smile
Brawo Aniu!

Aha - ja tę folię wałkuję, ale nie tak do końca, bo te zgnioty fajnie potem właśnie spatynowane wyglądają.


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Zuza - 08-01-2013

Ale przemiana! Super teraz ta ramka wygląda!

Tylko dlaczego w ramce Paryż zamiast Chełmna? Big Grin


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - apawlaczka - 08-02-2013

oh kochane jesteście, tak mnie tu ładnie chwalicie :-) faktycznie miałam łatwo bo ramka miała już wypukłe róże, dlatego moje pierwsze kucie właśnie zrobiłam na niej. Jeśli chodzi o patynowanie, rzeczywiście mogło być mocniej, ale ramkę robiłam dla koleżanki i nie wiedziałam, czy lubi takie stare srebro. Zuza- nie moje kochane Chełmno, ponieważ ramka była dla osoby, która w tym roku pierwszy raz była w Paryżu i w dodatku jest fotografką - więc wyobraź sobie jakie Paryż zrobił na niej wrażenie, wiedziałam po prostu że motyw wieży Eiffla jej się spodoba :-) i miałam w sumie rację, bo wczoraj jej podarowałam moje dzieło i była zachwycona. I wiecie co dziewczynki kochane właśnie o to w tym decu właśnie chodzi, że swoją pracą, która sprawia nam taaaaaaaaaaaaaaaaką przyjemność sprawiamy jeszcze radość innym :-) jeszcze raz dzięki za miłe słowa i piątkę w dzienniczku. Acha niedługo się pochwalę szkatułka skutą, ale zanim się z nią wygrzebię to nie wiem ile czasu minie, bo ostatnio brakuje mi chwili dla siebie.


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Shanna - 08-02-2013

Ladna przemiana. Ramce wyszlo to na dobreSmile
Co do folii to ja nie walkuje. Mnie sie te zgnioty bardzo podobaja.