Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - wiolka42 - 08-02-2013

Mi się bardzo podoba ........zresztą wszystkie Twoje prace są the best Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - apawlaczka - 08-02-2013

dzięki Wiolka kochana jesteś :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - anika - 08-02-2013

Podoba mi się pomysł i staranność wykonania. Przyznam się, że zawsze bardzo mnie cieszy, jak coś nijakie dostaje nowe życie. A rameczka wyszła bardzo ładnie.Świetna przemiana ! Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - craftingbydominique - 08-02-2013

Pieknie zakulas! Same te motywy sa wdzieczne, a stare srebro dalo im nowe, szlachetniejsze zycie Smile. czekam na szkatulke!


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Erato - 08-02-2013

Żółtodziób, terefere... Wspaniale to zrobiłaś, nawet mnie się podoba, a ja kucia nie lubię. Naprawdę super to wygląda!


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - abfd - 08-02-2013

Ja też jestem na tak Big Grin W pierwszej chwili zastanawiałam się czym zrobiłaś te wypukłe elementy.
Muszę napisać, że zakute wyglądają duuuużo efektowniej niż niebieskie. Bardzo udana ta rameczka Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Kruszyna - 08-03-2013

piękna robota! jak to się robi? gdzie mam szukać informacji?


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - wiolka42 - 08-03-2013

Ania czym przyklejałaś folie na tą ramkę?


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - abask - 08-04-2013

Może i pierwsze kucie ale za to świetne. Super Ci to wyszło Smile))


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - apawlaczka - 08-04-2013

(08-03-2013, 05:32 PM)Kruszyna napisał(a): piękna robota! jak to się robi? gdzie mam szukać informacji?

Kruszyno, wybacz, że ci nie odpisałam, ale niestety byłam na wsi bo rodzice żniwowali i sama rozumiesz czasu nie miałam żeby tu zajrzeć, dziewczyny kochane mnie wyręczyły :-) korzystałam właśnie z informacji na forum :-)

(08-03-2013, 11:07 PM)wiolka42 napisał(a): Ania czym przyklejałaś folie na tą ramkę?

przyklejałam na klej do złoceń, jest gęsty i mocno klejący, szybko chwyta folię. Przymierzam się do renowacji starego lustra, ale na takiej duzej powierzchni szkoda mi będzie żużywać klej do złoceń, bo był drogi, wypróbuję sposób klej z werniksem pentartu. jak wypróbuję to zdam relację. A dziś kończę szkatyłkę zakutą, zobaczymy co to mi z tego wyjdzie. pozdr