Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - apawlaczka - 08-04-2013

Ataner, strasznie to wciąga i baaaaaaaaaaaaaaardzo mnie się podoba, jak dokończę szktułkę to pokażę, ale najpierw sprzątanie i obiad :-( dzięki jeszcze raz za te linki, bez nich nic bym nie zrobiła :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Arwena - 08-04-2013

Raki nie powaliły.! Wow, cudne Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) moje pierwsze kucie str.21 - Kruszyna - 08-04-2013

Dziękuję Wam bardzo za podpowiedzi idę oglądać tutki Smile


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - apawlaczka - 08-07-2013

Dziewczyny, pisałam że robię szkatułkę, co zakuta miała być. Coś tam pokombinowałam, coś tam zakułam i nie podoba mi się, nie wiem co dalej z tym pożal się Boże reliefem, boki jakieś niedopracowane, a pomysłów brak. Mam ochotę już się poddać, tym bardziej, ze na decu mam ostatnio mało czasu. Zasugerujcie mi jakieś szczęśliwe zakończenie tej pracy, bo ja wymiękłam.

           


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - wiolka42 - 08-07-2013

E................Pani co Ty od niej chcesz Wink . Jest super mi się bardzo podoba też bym chciała taką umiećSmile. Jak Tobie sie nie podoba to oddawaj dla mnieWink


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - apawlaczka - 08-07-2013

(08-07-2013, 04:59 PM)apawlaczka napisał(a): Dziewczyny, pisałam że robię szkatułkę, co zakuta miała być. Coś tam pokombinowałam, coś tam zakułam i nie podoba mi się, nie wiem co dalej z tym pożal się Boże reliefem, boki jakieś niedopracowane, a pomysłów brak. Mam ochotę już się poddać, tym bardziej, ze na decu mam ostatnio mało czasu. Zasugerujcie mi jakieś szczęśliwe zakończenie tej pracy, bo ja wymiękłam.

dodam, ze motyw z papieru klasycznego, niepodmalowany, trochę podrapany, niepolakierowany, całość też niczym nie zabezpieczona, środek chyba obiję jakoś tkaniną (welur albo jakaś satyna na srebrne pinezki), co wy na to???


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - Vika - 08-07-2013

Wiesz Aniu... mam wrażenie, że pojechałaś o jeden most za daleko...
a konkretnie o to całe białe na wieku, bez niego byłoby zdecydowanie lepiej...
Ja bym się tego pozbyła. Wink
I znowu mocniej bym spatynowała całość...


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - wiolka42 - 08-07-2013

Dla mnie to białe właśnie pasuje .........ale są gusta i guściki Smile.

Mój mały powiedział ze jest świetna Smile.


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - Erato - 08-07-2013

Tak to jest tu poprosić o pomoc Big Grin Od każdej usłyszysz co innego... Vice się nie podoba białe i mocniej by spatynowała, a w moim odczuciu właśnie to białe ratuje tę szkatułkę przed jakimś takim cmentarnym wyglądem Big Grin I kucie w Twoim wydaniu podoba mi się właśnie dlatego, że nie jest za ciemne....
Ja bym nic już nie robiła, broń Boże niczego nie dodawała. W środku jakiś popielaty welur byłby OK.

No to Ci pomogłyśmy Big Grin


RE: decu apawlaczki :-) szkatułka potrzebuje Waszej pomocy!!! - Zuza - 08-07-2013

No i znowu Erato powiedziała dokładnie to, co ja chciałam Big Grin

A boki są idealne!! Smile