Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - wiolka42 - 08-14-2013

Ania ja nie wiem co Ty chcesz od tej szkatulki .........ona jest przesliczna czy moge ja zabrac????


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - Vika - 08-14-2013

Anuśka - jak dla mnie jest dużo lepiej, bardzo fajne te złote wstawki w narożnikach Smile

Repetitio est mater studiorum... znasz to??


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - Erato - 08-14-2013

Vikulec miał rację, jak zwykle - przyciemniłaś, postarzyłaś, zlikwidowałaś białe i efekt jest bardzo dobry. Mnie się to nie podoba, bo ja nie lubię w ogóle takiego stylu, ani kucia itd. Ale na ile potrafię obiektywnie ocenić, to poprawka Ci wyszła koncertowo! Bardzo to jest teraz spójne.


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - Zuza - 08-14-2013

Okurcze!!! Tamta mi sie podobała, ale ta jeszcze bardziej! Te różyczki idealne są - takie powtórzenie bukietu dziewczyny... Kurzatwarz!!! Ja tak nie umiem.... Sad

A magnesik to nie ciastko a broszka! Super!


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - Shanna - 08-14-2013

Musialam looknac na pierwszy pomysl zeby zobaczyc zmiany. Podobala mi sie poprzednia I nie zmienialabym jej. Ale teraz, po zmianach, podoba mi sie bardziej. I mimo, ze podobaly mi sie relief to musze przyznac, ze o wiele lepiej ta szkatulka wyglada po poprawkach.

A magnes ciekawy. On jest miekki w dotyku? W sensie tego filcu pod spodem...nie mozna bylo go usztywnic?


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - asiek25 - 08-14-2013

Nie wiem co Ty chcesz od tej szkatułki, ona jest po prostu bossssssska!!!!! Chciałabym kiedyś wykonać takie cudo, ale to dla mnie jeszcze nie ten etap. A jak jeszcze będziesz coś na jej temat marudzić, to Cię zaknebluję i wrzucę do piwnicy, a szkatułkę ukradnę Wink
Magnes jest bardzo ładny, ale ja nie używam takich przedmiotów, więc mnie nie powala.
Za to szkatułka powaliła i nie mogę wstać z kolan Smile


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - apawlaczka - 08-14-2013

(08-14-2013, 11:38 AM)Shanna napisał(a): Musialam looknac na pierwszy pomysl zeby zobaczyc zmiany. Podobala mi sie poprzednia I nie zmienialabym jej. Ale teraz, po zmianach, podoba mi sie bardziej. I mimo, ze podobaly mi sie relief to musze przyznac, ze o wiele lepiej ta szkatulka wyglada po poprawkach.

A magnes ciekawy. On jest miekki w dotyku? W sensie tego filcu pod spodem...nie mozna bylo go usztywnic?

:-)heh usztywniłam go, że tak powiem :-) farba, klej i co tam się jeszcze dało :-) i nie jest miękki w dotyku :-)

Dziękuję dziewczyny jesteście kochane, starałam się jakoś to wykończyć, bo spokoju mi to nie dawało, ambitna z natury jestem , czasami, aż za bardzo :-)


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - małgos - 08-26-2013

obejrzałam wszystko piękne prace szczególnie podobają mi się wszystkie skute prace bardzo bardzoHeartHeart ładne


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - craftingbydominique - 08-26-2013

Kochane, jak kochane..... jesli sie podoba, to sie mowi Smile, a wlasciwie pisze Smile
Duzo pracy i serce w nia wlozlas, widac to, zmiany jej na lepsze wyszly faktycznie. A za zelazowy magnes to bym sie nie obrazala, trzeba schematy przelamywac, dlaczego nie moze kwiecie w metal poleciec... inaczej wlasnie. Swietny mialas pomysl, ta kropla bursztynu przyciaga oko...


RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - abfd - 08-27-2013

Noo.. Faktycznie przemiana wyszła na dobre. Różyczki ożywiły pracę Smile