Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) dalsze losy szkatułki str.25 - JoannaC - 08-28-2013

a ja tam nie wiem czegoś się czepiła tej szkatułki i magnesiku jedno jak i drugie urocze i jedyne w swoim rodzaju ,jak Ci się nie podoba biorę i uciekam Tongue


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - apawlaczka - 09-02-2013

Jakiś czas temu znajoma poprosiła mnie o wykonanie w decu 10 klamerek w różowe kwiatki, pomyślałam to ci dopiero wyzwanie. Jak już się zabrałam do roboty to okazało się że zamówienie było upierdliwe - malowanie i lakierowanie trwało wieczność. Klejenie motywów było całkiem przyjemnie. Na fotkach klamerki jeszcze nie wszystkie poskładane, trudny orzech do zgryzienia był z ponownym założeniem tych sprężyn, ale dałam radę. Do dziś nie wiem do czego jej te klamerki były potrzebne hi hi

           


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - craftingbydominique - 09-02-2013

Przecudne sa takie drobiazgi, male, a cieszy oko przy prozaicznej czynnosci, jaka jest wieszanie prania... sliczne!


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - Shanna - 09-03-2013

Zobaczysz kochana - teraz kolezanka przyjdzie I powie: masz wprawe w klamerkach, teraz zrob mi pudelko zapalekTongueTongueTongue
Klamerki kapitalne. Raczej bym do wieszania prania sie stosowala. Moze jako ''spinacze'' do papieru.
Ogrom pracy byl z pewnoscia. Podziwiam I cierpliwosc w lakierowaniu tych drobiazgow I w skladaniu.


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - gofira - 09-03-2013

chylę czoła w zyciu bym się nie odważyła bo niby jak. juz kolczyki wydawały mi się za małe a klamerki??? nieee to nei dla mei dlatego pełen podziw taaaaaaki wielki
no i szkoda by mi ich było do wieszania prania


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - Erato - 09-03-2013

Chapeaux bas! Są prześliczne - fakt, aż szkoda używać, bo jednak w kontakcie z wilgocią mogą się zacząć łuszczyć...


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - Zuza - 09-03-2013

Małe to jeszcze bym przebolała, ale żeby rozkładać, a potem składać?!?!?! W życiu!!!

Ślicznie wyszły - w sam raz do wieszania romantycznych pamiątek Smile


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - gofira - 09-03-2013

o widzisz zuza to jest pomysł taki sznurek w domu a na nim zdjatka zaczepione na klamerkach
no bo pranie to w życiu zamordowałabym jakby mi ktoś je do prania użył


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - abask - 09-03-2013

To dopiero wyzwanie! takie duperelki robić to masakra. Szczególnie wtedy, kiedy trzeba je rozbierać na części pierwsze. Poradziłaś sobie świetnie Wink


RE: decu apawlaczki :-) klamerki str. 27 - JoannaC - 09-03-2013

"Słitaśne " ,podziwiam za cierpliwość w rozkładaniu i składaniu no i ozdabianiu , ja próbowałam i mi sie lekko rozwaliły i poleciały w kąt (chyba dla tego że już były wiekowe hehe)