Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - apawlaczka - 09-20-2013

(09-20-2013, 04:42 PM)oli napisał(a): O rany, ale czadowa kartka :-DDDDDDDDDDDD
Masz kapitalnych współpracowników!
No i oczywiście sto lat, sto lat!
Matko, kiedy to było to 30 lat.....

tak są kapitalni :-) a to nie kartka tylko obrazek na płycie piankowej do powieszenia, jak powieszę w mojej blokowo-kuchnio-pseudopracowni na mojej jak to mąż mawia "Wall of fame" to się pochwalę :-)

(09-20-2013, 04:45 PM)craftingbydominique napisał(a): Sto lat ode mnie rowniez Aneczko! Smile

dziękuję, dziękuję :-)

(09-20-2013, 02:03 PM)wiolka42 napisał(a): Ania sorry ale ze mnie rozdziawa , zanim zdążyłam pomyśleć - wyłączyłam neta Smile. Życzę wszystkiego naj , żebyś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta tak jak na fotkach .Brada Ci zazdroszczę zwłaszcza jego uścisku Wink.

Wioluś, nie za ma co :-) dziekuję za życzenia :-)

(09-20-2013, 03:52 PM)Ataner napisał(a): Aniu!
To bardzo piękny wiekSmile Ech, 30 lat mieć znowu...
Bądź radosna, szczęśliwa, piękna, kochana, twórcza, uśmiechnięta, zdrowa i zadowolona każdego dniaSmile
A zamiast tortu - kanapeczka (prawie tortowaTongue )


Chlebak doskonały!
Bardzo malarskie tło świetnie skomponowane z patynowanymi brzegami. Wzory z szablonu doskonale dopełniają całości, te ręcznie malowane wzoreczki na gzymsikach to już chyba mnie najbardziej zachwyciły! PięknySmile

aż się zaczerwieniłam Reniu, dziękuję !!!!


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - craftingbydominique - 09-20-2013

bylam na foto blogu - cudne makro! A wazka frontem po prostu wymiata!


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - Vika - 09-20-2013

Aniu - i ode mnie sto lat na tę trzydziestkę Smile

jak ja skończyłam trzy dychy to się załamałam, że taka stara jestem - ALE BYŁAM GŁUPIA!!!!! teraz wiem jakiż to piękny wiek Smile


i co to ja chciałam napisać?...
aha, no tak - pięknie przemieniłaś ten chlebak, możesz być z siebie dumna Smile, wcale się nie dziwię, że nikomu go nie oddasz...

no i też w ślad za Domi pobiegłam na to foto ...
ma rację - ta ważka face to face wymiata! Smile


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - apawlaczka - 09-20-2013

(09-20-2013, 04:56 PM)craftingbydominique napisał(a): bylam na foto blogu - cudne makro! A wazka frontem po prostu wymiata!

dzięki Domi :-) nie chwaliłam się nowym blogiem, bo nie mam czasu wrzucić fotek, a mam ich mnóstwo :-) postanowiłam nie mieszać decu bloga z moją pasją fotografowania bo robił się z tego bałagan.

(09-20-2013, 05:11 PM)vika napisał(a): Aniu - i ode mnie sto lat na tę trzydziestkę Smile

jak ja skończyłam trzy dychy to się załamałam, że taka stara jestem - ALE BYŁAM GŁUPIA!!!!! teraz wiem jakiż to piękny wiek Smile


i co to ja chciałam napisać?...
aha, no tak - pięknie przemieniłaś ten chlebak, możesz być z siebie dumna Smile, wcale się nie dziwię, że nikomu go nie oddasz...

no i też w ślad za Domi pobiegłam na to foto ...
ma rację - ta ważka face to face wymiata! Smile

Vika, dla mnie to jakiś przełomowy w życiu okres, dopiero do mnie dociera, że kurde jestem dorosła, że może czas dorosnąć, że będą mówić "pani" zamiast "dziewczyna", że młodość mi już ucieka. ach...


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - Vika - 09-20-2013

Czyż nie napisałam wyżej, że byłam głupia?? i to wielkimi literami!!! byłam głupia jak but z lewej nogi...

Ty głupia nie bądź - ciesz się tym wiekiem, bo to piękny wiek!

A tak w ogóle to młodość trwa w duszy, nie w metryce, a ciało jest tylko i wyłącznie opakowaniem dla tej duszy, ono niech się starzeje do woli i na zdrowie Wink, najważniejsze, żeby dusza wiecznie młoda była Heart
I tego będę się trzymać, o!


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - apawlaczka - 09-20-2013

Święte słowa Vika, młodość trzeba mieć w sercu!!!


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - craftingbydominique - 09-20-2013

Ja mam prawie 4 dychy, wydaje mi sie, ze w glowie tak na 25.... i bardzo sie dziwie, jak niewiele, na oko, mlodsi ludzie (albo wlasnie w Twoim wieku Smile) mowia mi w luznej rozmowie 'prosze pani'.... no szok! Niestety problem ze wskazowkami zegara jest taki, ze sie kreca coraz szybciej, tak co dwa lata przyspieszaja w postepie geometrycznym....

aha, moze sobie wstawisz druga stopke - z fotkami, zawsze mozna wspomniec, ze sie nowe wrzucilo, kto chce, to kliknie. Ja uwielbiam dobre zdjecia, wiec tak, jak do Viki, tak do Ciebie na bank bede zagladac.... ale wygodniej z linkiem Smile


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29 - apawlaczka - 09-20-2013

o Domi dobra rada, pewnie że wrzucę do stopki. W sumie za bardzo się jeszcze nie chwaliłam nowym blogiem dopóki go nie wypełnię fotkami, ale jeśli ktoś mimo to będzie chciał zaglądać to łatwiej będzie z linkiem :-)

Jezu zostanę chyba największą chwalipiętą na naszym forum, ale co tam. Teraz przyszedł czas na kielich - lampion. Wykonałam go w zeszłą sobotę na aukcję charytatywną, którą organizuje Chełmiński Dom Kultury dla dziewczynki chorej na muzkowiscydozę, jutro idę zobaczyć jak poszła licytacja. Jeśli chodzi o wykonanie - czasza - papier ryżowy, dwie różne serwetki (ornamenty i kamea) różne odcienie perłowych mik (na fotkach nie widać), żeby się mieniło jak masa perłowa, troszkę bitumu, którego na fotkach też nie widać, ale miał być efekt sepii w niektórych miejscach (na ornamentach i w rowkach przed okuciami), brzeg - srebrna pasta pozłotnicza, farba akrylowa. Nóżka - papier ryżowy, miki, bitum, kicie, czarna farba akrylowa i srebrna pasta pozłotnicza.

Nie robiłam nigdy nic w takim klasycznym stylu, nawet by mi w domu nie pasował, ale mam nadzieję, że komuś się jutro spodoba i parę groszy mała Roksana dostanie :-)

                   

Acha jeszcze po zmroku, jako lampion :-)

   


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - abask - 09-20-2013

Wygląda rewelacyjnie Wink) Użyłaś tyle różnych preparatów! O wielu to ja jeszcze nawet nie słyszałam Sad
Powodzenia na licytacji Wink))


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - Zuza - 09-20-2013

Cudny lampion!
Mnie też by do niczego nie pasował, ale mieć bym chciała - to sobie zabiorę wirtualnie Smile I mam nadzieję, że realnie też ktoś będzie go chciał mieć Smile