Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - wiolka42 - 09-20-2013

Ja już piałam nad tym kielichem ale jeszcze raz - dla mnie cudo właśnie coś takiego lubię . Powtórzę za Hanią , że o wielu preparatach których użyłaś nie słyszałam i pewnie nie usłyszę - a może ...........Wink


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - JoannaC - 09-20-2013

Chlebak fantastyczny a lampion po prostu brak mi słów do określenia jego urody .


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - craftingbydominique - 09-20-2013

Swietna sprawa z licytacja, trzymam kciuki, zeby dama sie sprzedala (sic!) za pare stowek, co najmniej Smile Kielich klasyczny, bardzo dobrze wykonany, tez kiedys mialam te sama dame, tez perelkami Smile, dobry motyw. I piekna nozka! Szkoda, ze mik nie widac, wierze, ze na zywo sie pieknie prezentuja. Podoba mi sie najbardziej z zapalona swieczka, klimat przeboski...


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - Shanna - 09-21-2013

Piekny lampion. Nie moj styl, ale bardzo mi sie podoba I tak jak Zuzka- moglabym go miec.
A przy okazji -wszystkiego naj.Smile


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - Vika - 09-21-2013

Kielich na bank się spodoba, nawet nie muszę kuli pytać, bo to oczywista oczywistość jest Smile

A mnie urzekła podstawa czaszy, jest najfajnieszym i najcudnieszym fragmentem tego lampionu, i jeszcze przejście (delikatne i stonowane) kucia w ryż, które uzyskałaś na stopce nóżki.
Obejrzałam też sobie dokładnie samo kucie i taki oto wniosek mi się nasunął otóż Wink - techniki "kucia", w mniejszym lub większym stopniu, używa wiele z nas, a jednak w każdym wykonaniu jest ona inna bo i inny jest efekt końcowy, ot choćby porównać kuciowe Reni i Twoje Smile
I to jest bardzo optymistyczne.


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - apawlaczka - 09-21-2013

(09-21-2013, 09:02 AM)Lady_Slonko napisał(a): Lampion świetny, skąd taki motyw damy? W pierwszej chwili myślałam że to medalion 3D, mam taki na torbówce od Maloli Smile

LAdy to serwetka, chyba kupiłam na allegro, ale musiałbym sprawdzić. Jak znajdę to się odezwę :-)

(09-21-2013, 10:40 AM)apawlaczka napisał(a):
(09-21-2013, 09:02 AM)Lady_Slonko napisał(a): Lampion świetny, skąd taki motyw damy? W pierwszej chwili myślałam że to medalion 3D, mam taki na torbówce od Maloli Smile

LAdy to serwetka, chyba kupiłam na allegro, ale musiałbym sprawdzić. Jak znajdę to się odezwę :-)

acha ten sam motyw Dominika użyła na swojej pierwszej pracy jaką wrzuciła na nasze forum :-) tak zauważyłam :-)


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - apawlaczka - 09-22-2013

dziękuję kobitki, aż się czerwienię czytając takie pochlebstwa :-)


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - gofira - 09-23-2013

woooow i łaaaaał alez ten chlebak cudny ehhhh no cudo
i kolorystyka i wykonanie wszystko cudne
a kielich kielich juz mówiłam że fajny ale jeszcze raz biję brawo


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32 - apawlaczka - 09-23-2013

(09-23-2013, 03:26 PM)gofira napisał(a): woooow i łaaaaał alez ten chlebak cudny ehhhh no cudo
i kolorystyka i wykonanie wszystko cudne
a kielich kielich juz mówiłam że fajny ale jeszcze raz biję brawo

Gofi dziękuję :-)

(09-23-2013, 08:07 PM)mery napisał(a): O matko,jaki chlebak,po prostu cudo,pomijam fakt,że to moje ulubione kogutki,które goszczą na stałe na działeczceWinkWink
Lampion śliczny,mam te serwetkiTongue
Świetne kucie i to przejście od podstawy do ryżowca,ajajajSmile
Jak się kończy okrągłe lata,to życzenia przyjmuje się przez tydzieńSmile
A więc Aniu,wszystkiego co najpiękniejsze w życiuHeart
Chyba musimy się umówić jesienią,gdyż najbliżej mam do CiebieWink
(a reszta towarzystwa niech zazdrościBig GrinSmile

Mery dziękuję za życzenia, ja od miesiąca już świętuję, bo 31 sierpnia wyprawiałam już urodzinową imprezę z tańcami. Tez uwielbiam te kogutki, zamówiłam ostatnio sobie zapas tej serwetki :-) jak chce dorobić kilka groszy na materiały robię z nią butelki i deseczki, ludzie kupują że hej. Faktycznie mam do ciebie chyba najblizej bo reszta to spoza województwa, więc chętnie się spiknę jesienią na pogaduchy i może serwetkowe wymiany. W sumie to dawno nie byłam w Bydzi, słyszałam, że na Szajnochach jakieś hurtownie z materiałami są, co by się można zaopatrzyć :-) jestem otwarta na propozycje :-)pozdrowionka z miasta zakochanych (zwała co)


RE: decu apawlaczki :-) chlebak 29, kielich 32, deseczki 34 - apawlaczka - 09-23-2013

Wyjeżdżam jutro na 3-dniowe szkolenio-integrację ( bardziej integrację, niż szkolelnie :-)), co Unia funduje. Piękny hotel ze Spa na który normalnie nie byłoby mnie stać, ale co tam, trzeba korzystać. Nie biorę laptopa, bo i tak nie będę miała czasu żeby do niego zajrzeć więc jeszcze dziś wrzucam moje deseczki, co je oddałam na wspomnianą wcześniej aukcję. Ale to nasze forum mnie pochłonęło (czyli Wy kobitki kochane), będę dosłownie tęsknić :-)