Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - apawlaczka - 10-05-2013

Zamajstowałam wczoraj lustereczko, tak mnie te miki kuszą, że musiałam coś wymyślić żeby uch użyć, nie planowałam takiego efektu ani motywu, samo jakoś tak wyszło. Ta wieża Eifla dość nieudolnie wyszła, bo nie miałam nic do embossingu, zamiast tuszu użyłam lakieru, a zamiast pudru miki i stempelek taki do kitu, ale przyjdzie jeszcze czas na emboss. Zabawa była przednia, no i moje kolory, podoba mi się ten duperel ;-)

                   


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - craftingbydominique - 10-05-2013

W takim razie mamy te same kolory Smile. Piekny relief na duperelce Smile


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - Vika - 10-05-2013

Tak, piękny relief i kolory cudne Smile
a tę wieżę zniknij...


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - apawlaczka - 10-05-2013

(10-05-2013, 09:42 AM)vika napisał(a): Tak, piękny relief i kolory cudne Smile
a tę wieżę zniknij...

Vika wieża zostanie, ponieważ lustereczko ma już właścicielkę, której wieża nie przeszkadzała. Ja mam nauczkę na przyszłość nieprzekombinowywać :-) Gdyby zostało u mnie pewnie bym znikła wieżę ;-)


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - Shanna - 10-05-2013

Pieknie. NIemal jak opalone drewno.
Podoba mi sie. A kolorki cudne.


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - wiolka42 - 10-05-2013

Ja już się tym lustereczkiem na fb zachwyciłam . Podoba mi się też serwetka pod nim - chyba jakiś ładny wzór , tak mi się widzi SmileSmile.


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - Czarownica - 10-05-2013

relief i kolory cudowne, ale ta wieża też nie za bardzo mi pasuje, ale skoro właścicielce ona nie przeszkadzała to chyba nie ma problemu Big Grin


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - satori - 10-05-2013

Aniu , doooperel cudowny (sama go tak nazwałaśBig Grin) choć ja bym znalazła dla niego piękniejsze określenie.Wszystko na swoim miejscu dopasowane,motywy i transfery świetnie leżą,współgrają idealnie.Doskonałe - cóż tu mówić.


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - Zuza - 10-05-2013

ech...... Dwie rameczki pokazałaś i ja teraz zdecydować się nie mogę.... Bo kucie śliczne i bardzo do mnie przemawiają te reliefy kute. A na drugiej kolory aż proszą o przytulenie (w sensie - ogrzeją mnie).

Jakbyś zrobiła kutą w kolorach drugiej (nie wiem czy to możliwe - takie "ciepłe" kucie) to byłaby najpiękniejsza na świecie!
Ale jak zrobisz, to kiełkująca zazdrość wystrzeli w górę i już nie będę miała siły jej wyplenić... Tongue


RE: decu apawlaczki :-) zakuwam dalej i lustereczko 37 - abask - 10-06-2013

Kolorystycznie rewelka. Pomysł bardzo fajny i mnie się to podoba Wink))