Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - wiolka42 - 10-15-2013

Przecież napisałam że super Ci wyszło SmileSmile.


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - apawlaczka - 10-15-2013

dzięki Wiolka :-) cieszę się że ci się podoba :-)


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - Zuza - 10-15-2013

Anka - Ty stanowczo za skromna jesteś! Ślicznie wyszło! Ja nie przepadam za takimi klimatami, ale bardzo mi się podoba! Smile


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - Shanna - 10-15-2013

Mnie sie wszystko podoba. I ksztalt kompletu I kolory I lawendaTongue


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - wiolka42 - 10-16-2013

Ania czym robiłaś ten relief że tak ładnie wyszedł?


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - apawlaczka - 10-16-2013

Dziewczyny aż się czerwienie czytając Wasze słowa, warto było się tak starać dla tak miłych recenzji :-) Faktycznie Grażka lawenda nie musi być nudna, właśnie o to mi chodziło, żeby się od tej lawendy na mdłości nie zbierało. mam tendencje do przeładowywania, co z resztą widać po moich niektórych pracach, ale tu myślę, że trzymałam fantazję na wodzy. BUZIAKI dla Was!!!!!!!

(10-16-2013, 08:58 AM)wiolka42 napisał(a): Ania czym robiłaś ten relief że tak ładnie wyszedł?

Wydrukowałam wzorek z neta, zwykła kalką przeniosłam na dzbanek i pokryłam zwykła konturóką 3D :-), na to farba jasna i przybrudziłam ciemną i voila


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - Erato - 10-16-2013

Komplet rewelacyjny - bardzo konsekwentny w stylu, nie przeładowany, wszystkiego jest "akurat". Rustykalnie i elegancko jednocześnie. A relief kalkowany z wydruku to już w ogóle czad, wyszło to jak z szablonu, świetnie.


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - craftingbydominique - 10-16-2013

I to wszystko w weekend?? I pod presja czasu?? I z lawenda zadana?? No, ja sie klaniam nisko w takim razie, nie tylko ze wzgledu na to oczywiscie Smile, bo piekny komplet wykonalas. Podoba mi sie bardzo ten srodek cieply, sliwkowy, a i krak gustownie bardzo rozmieszczony, nie mowiac o czaderskiej konturowce. Brawo! Tzw. szczeka zonie opadnie z radosci wielkiej!


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - wiolka42 - 10-16-2013

Ania Ty nawet w pracy nie możesz żyć bez decu? Kto siada na tym krzesełku Wink?


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - apawlaczka - 10-16-2013

oo widzę Wiola że odwiedziłaś mnie na blogu :-) a na krzesełku nikt nie siada, stoi jak stało na korytarzu, z tym, że teraz nie straszy. Nie wrzucałam tu bo to krzesło to takie na szybko robione i średnio mi się podoba :-)