Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - wiolka42 - 10-16-2013

Ja wszędzie łażę zamiast się czymś zająć . Wieczorem zdziwka - nic dziś nie zrobiłam . No tak pół dnia na necie Wink. Fajną fotką Ci kolega pstryknął - dlaczego nie było Big Grin do zdjęcia???????


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - gofira - 10-17-2013

i mnie się lawendowy komplet bardzo podoba i kompozycyjnie i wykonanie - brawo za pomysł Smile


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - abask - 10-23-2013

Komplet rewelacyjny Smile) I wzorek śliczny, i relief, który pięknie wykończył i ozdobił dzban... I kraczek, którego jest ani za dużo ani za mało Wink)


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - satori - 10-23-2013

Strasznie urokliwy komplecik.Wyszedł rewelacyjnie.Dzban króluje a kubeczki dopełniają całości.Eh ,że ja takiego męża ni mam ...co by mi u Ciebie takie cudo zamówił Dodgy


RE: decu apawlaczki :-) lawendowo 39 - AnaLena - 10-23-2013

Cudny komplet, super relief, całość bardzo mi się podoba Smile


RE: decu apawlaczki :-)dałam wycisk 41 - apawlaczka - 10-27-2013

Nie wytrzymałam, musiałam spróbować :-) Jak tylko Domi pokazała swoje cudo i filmik korciło mnie, ale zawsze jakoś czasu brakowało. Odciski robiłam w paście Fuggera. Wzorki to nic innego jak fragmenty filcowej osłonki na doniczkę z Pepco, pocięłam na kawałki i mam stemple. Potem farby, lakier, miki, bitum i troszkę szlagmentalu (te plamki), acha jeszcze gdzieniegdzie lśnią malutkie kropeczki, takie do zdobienia paznokci :-) Zabawa była przednia. Dziś z bólem pęcherza rano lakierowałam. Fotki cyfrówką robione, niestety :-(:-(

Chustecznik ode mnie dla mnie :-) pięknie mi pasuje w łazience, gdzie dodatki mam właśnie w kolorach zieleni :-)

Więcej fotek na bloga wrzuciłam, skubaniec ma w zależności od światła inny kolor.


RE: decu apawlaczki :-)dałam wycisk 41 - Vika - 10-27-2013

Jak ja się cieszę, że coraz więcej prac magicznie kolorowych się na forum pokazuje, jak ja się cieszę Smile

Dobrze tak! Teraz każda z Was się sama na własnych fotach przekonuje jak truuudno takiemu czemuś zrobić zdjęcie Tongue

A wyciskanki... no! Super wyszły!


RE: decu apawlaczki :-)dałam wycisk 41 - Erato - 10-27-2013

Rewelacyjny efekt! Bardzo mi sie podoba. Piękne przenikanie kolorów, trójwymiarowe wzory, super!


RE: decu apawlaczki :-)dałam wycisk 41 - abask - 10-27-2013

Joł! Joł!
Super chustecznik Wink)) Fajnie się robi np na deseczce ale za obrobienie i wyciśnięcie chustecznika w kółko czapki z głów Wink))


RE: decu apawlaczki :-)dałam wycisk 41 - Zuza - 10-27-2013

Ojejku! Jakie fajne te wzory! I jak fajnie to wygląda! Tylko kolorki nie moje, ale potrafię sobie wyobrazić w innych! Smile