Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - apawlaczka - 12-15-2013

Kolejna to bombka akrylowa, w której metodą gospodarczą zrobiłam przegrodę. Jak zobaczyłam ich ceny na allegro to stwierdziłam, że z tektury wyjdzie taniej. W środku obrazek z laserówki, a na zewnątrz lakier miki i serwetka z gwiazdą betlejemską.
                   


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - Erato - 12-15-2013

O jacie... Metodą gospodarczą... Przepiękna ta Twoja metoda, wszystko to takie trójwymiarowe, a obręcz i kropki z konturówki jak z maszyny, takie równe
Heart Heart Heart


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - wiolka42 - 12-15-2013

Ja też taką chcę Smile. Bez zbytniego słodzenia Tongue - śliczne . Obie .

Powiedz jak robiłaś te śnieżynki na tej niebieskiej ?


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - apawlaczka - 12-15-2013

Dziękuję dziewczyny :-) Faktycznie na żywo wglądają ciekawiej bo widać te wszystkie połyskiwania mik i brokatów.
Wiolka, jedną gwiazdkę wycięłam w papierze za pomocą dziurkacza w kształcie śnieżynki, a potem użyłam jako szablonu. Na powierzchnię lekko lepką od lakieru za pomocą tego szablonu wklepałam mikę. Szablon też metodą gospodarczą :-)


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - Shanna - 12-15-2013

Obie super. Snieg wyglada pieknie.
Metoda gospodarcza dobra. Polecam tez wykorzystanie jako przegrody starej plyty cd. Trzeba tylko zaszpachlowac dziure I przy mniejszych bombkach delikatnie dociac dobrymi nozyczkami. Ale wg mnie plyta lepsza bo nie namaka, nie gnie sie I latwiej ja wpasowac.


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - apawlaczka - 12-15-2013

(12-15-2013, 03:21 AM)Ataner napisał(a): Teraz są piękne i aż strach pomyśleć, jak wyglądają przepięknie w realu! Przecież może kogoś porazić blask ich doskonałości, cudności, piękności!!! Big Grin Ania, Ty je lepiej pokazuj nie za bardzo z bliskaTongue
Reniu jak to mawia mój szef "w przyrodzie nie ma stanów idealnych", nie mniej jednak faktycznie osoby które miały okazję je zobaczyć połechtały moje ego Tongue Dziękuję Heart

(12-15-2013, 11:36 AM)Shanna napisał(a): Obie super. Snieg wyglada pieknie.
Metoda gospodarcza dobra. Polecam tez wykorzystanie jako przegrody starej plyty cd. Trzeba tylko zaszpachlowac dziure I przy mniejszych bombkach delikatnie dociac dobrymi nozyczkami. Ale wg mnie plyta lepsza bo nie namaka, nie gnie sie I latwiej ja wpasowac.

Kurka wodna widzisz, nie pomyslałam, dzięki Shanna za fajny pomysł. Faktycznie tekturę musiałam bronić przed wyginaniem Big Grin


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - Vika - 12-15-2013

Obie bombki doskonale świąteczne, obie mi się bardzo podobają Smile
ale ta druga.... ech, doskonała Smile


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - abask - 12-15-2013

Takie piękne Twe bombeczki,
że aż oniemiałam....
No bo zrobić bombki z miką
to i ja bym chciała.

Śliczne są, obie Wink))


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - apawlaczka - 12-15-2013

Dziękuję kochane dziewczynki, Wasze pochwały wiele dla mnie znaczą :-)
Oli, przegroda to ta ścianka między dwiema częściami bombki akrylowej. Zdobienie robi się na przegrodzie, potem się ją montuje do środka :-)


RE: decu apawlaczki :-)bombkuję 49 - apawlaczka - 12-15-2013

tak połowa jest przeźroczysta- a połowa ozdobiona, tak jak w mojej gwiazdą betlejemską :-)