Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - Shanna - 12-19-2013

EleganckoSmile Srebro jak najbardziej mi pasuje.
A powiem Wam, ze sie usmialam jak nic, bo patrze i mysle...co ten piesek po prawej taki zdeformowany. I patrze...w koncu widze, ze tam dwa saTongueTongueTongue


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - Vika - 12-19-2013

No Anka - kucie u Cię Wink pierwsza klasa!!
Chyba Cię już nie opuści.
I bardzo dobrze, że super Ci wychodzi.
A szkatuła taka dokładnie, jak być powinna - wielkie brawa!


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-19-2013

Shanna, Vika dziękuję.
Objaśniam, są trzy psiuchy z dziewczynką w kapeluszy. Jaby co mam ten obrazek na kompie to mogłabym go wrzucić jak ktoś chce :-)
Vika duża Twoja zasługa w moim kuciu, Ty mnie zainspirowałaś do spróbowania i po prostu uwielbiam tę technikę :-) dziękuję :-)


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - Erato - 12-19-2013

Przepiękna Heart Okułaś po prostu bajecznie, i to połączenie z ciemnym drewnem, no szczęka mi opada. Motyw z medalionu zupełnie nie w moich klimatach, ale to nieistotne, obdarowana na pewno będzie zachwycona!
Mistrzyni z Ciebie prawdziwa.


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-19-2013

(12-19-2013, 12:41 PM)Erato napisał(a): Przepiękna Heart Okułaś po prostu bajecznie, i to połączenie z ciemnym drewnem, no szczęka mi opada. Motyw z medalionu zupełnie nie w moich klimatach, ale to nieistotne, obdarowana na pewno będzie zachwycona!
Mistrzyni z Ciebie prawdziwa.

Oj myślę Erato że do Mistrzyni mi daleko, bo nigdy nic mi nie wychodzi jak zaplanuję, w rezultacie efekty są zaskakujące. Ta szkatułka miała wyglądać trochę inaczej, ale tak po drodze ją pozmieniałam, że wyszła taka. Jestem z niej zadowolona, bo ma swój klimat.
Chciałabym nauczyć się tak robić decou, żeby umieć moje pomysły wcielać w życie, a niestety jeszcze tak nie jest.
Dziękuję za przemiły komentarz

Kupiłam wczoraj w Empiku książkę Giuliany Alio "Decoupage - projekty, techniki, nowe tendencje" ma ponad 370 stron w twardej oprawie. polecam bo to skarbnica wiedzy, choć ogranicza się do preparatów Stamperii. Sporo w niej ciekawostek oraz wiedzy teoretycznej na temat np. perspektywy, zasad dobierania kolorów etc.
czuję, że mam braki w wiedzy, bo plastycznej szkoły niestety nie kończyłam, ale to jest do nadrobienia. Następna w kolejce będzie książka na temat sztuki pozłotnictwa Tongue

Jak wypróbuję jakieś nowe techniki będę meldować posłusznie Big Grin

   


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - Erato - 12-19-2013

Ania, ja nie słodzę nikomu jak nie ma za co i naprawdę nie trzeba tu Twojej skromności, choć jest ujmująca Smile Twoje prace się wyróżniają, a to, że dostrzegasz swoje braki warsztatowe i chcesz się tak profesjonalnie doskonalić, to tylko kolejny punkt dla Ciebie.


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-19-2013

Grażka dziękuję :-)
Koło w środku jest wypukłe :-) jak wrócę do dom to wrzucę jakieś foty, żeby było widać wyraźnie ten efekt. Nakleiłam tam drewniane kółko, które wcześniej ozdobiłam reliefami, a na szkatułce je zakuwałam :-)
Kurka wodna czekam na naprawę tej lustrzanki, z cyfrówki zdjęcia są jakie są Undecided


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-19-2013

Jak się człowiek przyzwyczai do jakości lustrzanki, to potem trudno wrócić do cyfrówki, ogarnia mnie frustracja, że nie mogę pokazać tego, co jest warte pokazania. Ale w sumie mik i brokatów żaden aparat wiernie nie ukazuje, tu nawet lustrzanka nie pomaga. Chyba że by się miało odpowiednio naświetlone studio a nie blokową kuchnię z małym oknem :-)


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - craftingbydominique - 12-21-2013

SZkatula klasyk, jak sie patrzy! Pieknie ja skomponowalas i wykonalas. Jestem przekonana, ze Pani Maria padnie z wrazenia Smile


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-21-2013

Mery, Domi dziekuję :-) cieszę się, że Wam się podoba moja robótka.
Oli, książka jest fajna, warta tych pieniędzy. Sporo w niej ciekawych technik, po świętach zaczynam wypróbowywać.