Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - wiolka42 - 12-21-2013

Oli jesteś bez serca Wink. Musisz nas tak katować tą szkatułką Smile.


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - z_agatka - 12-21-2013

Piękna. Ja o tym kuciu to w ogóle nie mam pojęcia, ale jak patrzę na taką pracę to nic tylko chcę się uczyć.


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-21-2013

Natabus i Z_agatko dziękuję :-)
Oli, ty to jesteś naszym kochanym krejzolem :-)


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - jomajka12 - 12-21-2013

Kilka razy podchodziłam do skomentowania ostatniej szkatułki i nie umiałam nazwać swoich odczuć. Teraz już wiem - ta szkatułka jest taka nie staroświecka a średniowieczna. Przypomina
ciężkie, drewniane, okute puzdra na klejnoty. Z innym motywem, bardziej w średnowiecznym stylu byłaby jeszcze efektowniejsza.


RE: decu apawlaczki :-)szkatułka dla skarbniczki 51 - apawlaczka - 12-21-2013

Jomajko, dziękuję za bardzo konstruktywny komentarz :-)


RE: decu apawlaczki :-) butla dla nie mojej teściowej 54 - apawlaczka - 12-27-2013

Mój młodszy brat zamówił dla matki swojej dziewczyny butelkę. Nie miałam czasu na wymyślanie, więc postanowiłam skończyć tę, która w mojej kuchnio - pracowni cicho kwiczała z żalu, że ją zaczęłam, a nie skończyłam. Były przyklejone serwetkowe maki na biała tło i potem całość zamalowana na czarno. Dalej pustka, leżała i czekała na natchnienie lub naglącą potrzebę. Czerń wydawała mi się nie do ruszenia, za dużo jej było, ale po złamaniu jej odcieniami brązu, zieleni i czerwieni zobaczyłam światełko w tunelu. Naciapałam trochę ciemnego granatu, w miejscach gdzie przebij światło dałam złotą mikę. na koniec lakier szklący Renesansu. Wyszło tak jak poniżej :-) Ponoć się podobała, a Wy co myślicie??? Maki i ciemne tło???

                   

i jeszcze parę szczegółów, ciężko uchwycić detale cyfrówką Angry

       


RE: decu apawlaczki :-) butla dla nie mojej teściowej 54 - wiolka42 - 12-27-2013

E Picasso Wink extra Smile.


RE: decu apawlaczki :-) butla dla nie mojej teściowej 54 - Shanna - 12-27-2013

Cudna. Maki piekne. Tlo kapitalnie wykonane. Dobrze, ze nie zostawilas calego czarnego. Takie z odcieniami ma glebie.


RE: decu apawlaczki :-) butla dla nie mojej teściowej 54 - Vika - 12-27-2013

Maki i ciemne tło to klasyka, wyglądają dużo lepiej niż na białym i są niesamowicie intrygujące, a mika robi tu za kropkę nad i.
Mnie się bardzo podoba!

Brawo Aniu!


RE: decu apawlaczki :-) butla dla nie mojej teściowej 54 - Erato - 12-27-2013

Nie ukrywam, że to ciemne tło jest dla mnie odrobinę za ciężkie. To jest jednak tylko i wyłącznie kwestia osobistych upodobań, a praca jest przepięknie zrobiona, niezwykle malarska, czyli nuda, panie, u Ani jak zwykle perfekcyjnie Big Grin