Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)dziś ja stawiam - apawlaczka - 01-20-2014

Decoudream, Mery, Muszka, Podróżniczka i Natabus - i dla Was po drineczku :-) Dziekuję za miłe słowa :-) Dobrze mi tu z Wami :-)


RE: decu apawlaczki :-)dziś ja stawiam - apawlaczka - 01-20-2014

Moje śpi, walczył skubaniec do 22 Smile teraz czas na relaks albo raczej na spanie, bo padam na twarz. Zdrówko Muszko :-)


RE: decu apawlaczki :-)dziś ja stawiam - Joanka215 - 01-22-2014

Gratuluję roczku Heart Piękne kucie na skarbniczkowej szkatułce Big Grin


RE: decu apawlaczki :-)dziś ja stawiam - DecouDream - 01-31-2014

Aniu, czekamy na nowe Twoje cudeńka. Co tam ostatnio zmajstrowałaś?


RE: decu apawlaczki :-)dziś ja stawiam - craftingbydominique - 02-01-2014

Ja symbolicznego drinka tez zapodam.... Smile Gratuluje roczku!

ps. przyszlam slubna ogladac, gdzie ona?


RE: decu apawlaczki :-)dziś ja stawiam - apawlaczka - 02-01-2014

to dla Ciebie Domi bezalkoholowe mohito :-) albo szampan Picolo :-)dziękuję

Jakiś facet z jakiejś firmy fotograficznej przysłał mi ten kufer do przerobienia, bo poprzednio został tak dekupnięty, że włos mi się na głowie zjeżył jak go zobaczyłam (fotki dostępne na jednym z blogów, sprawdziłam sobie). Papieru ściernego to to nie widziało, w lakierze zatopiona masa kłaczków, środek nawet dobrze nie pomalowany. Przerobiłam, przetarłam, pokropkowałam, pomalowałam, transferowałam i jest. Moja wizja, obyło się bez gołąbeczków i obrączek na białym tle.

               


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - apawlaczka - 02-01-2014

Oli, Muszka dziękuję.

Wrzucę jeszcze parę detali.
Kurczaki fotki przy kiepskim świetle nie oddają kolorystyki tak jak bym chciała - ech

           


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - craftingbydominique - 02-01-2014

Pieknie ten motyw brzozy wyszedl, jak spod igly, plus maczki - kropeczki i dolne przecierki, ktore, wbrew pozorom, sa bardzo kolorowe. Dekory nieodmiennie mnie ciesza. Mlodzi bede na bank wniebowzieci!


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - Erato - 02-01-2014

Nie no, i żadnego gołąbeczka? Żadnej obrączusi ani serdusia?...
Pięknie, świeżo i bezpretensjonalnie. Efekt brzozy? To znaczy jak te deseczki są namalowane? Doskonała robota Smile


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - apawlaczka - 02-01-2014

Domi, Muszko, Malola i Mery dziękuję. Malola zaczynam się martwić o twoje korony :-)
Kurcze śmiać mi się chce bo robiąc te ala deski nie miałam pojęcia, że toto ma nazwę "motyw, czy efekt brzozy", w sumie to fajnie bo to tak bardziej profesjonalnie brzmi niż namalowane deski :-)