Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - Vika - 02-01-2014

Aj waj!
No ten efekt brzozy faktycznie super Ci się zmalował Smile (swoją drogą dlaczego to się nazywa efektem brzozy, skoro niewiele ma wspólnego z prawdziwymi brzozowymi dechami wciąż pozostaje dla mnie zagadką...)
całość bardzo smaczna i taka dodudana, brawo, brawo!
Ale najbardziej mnie rozczuliło, że nasza Anusia zadbała o anonimowość głównych bohaterów, i to jak!...
niektórzy robią to po barbarzyńsku - zapaćkowują takim facjaty, żeby ich nikt nie rozpoznał - a nasza Anusia subtelnie - oczka im wyświdrowała po prostu Big Grin Big Grin Big Grin
chociaż w sumie ma właściwie rację - to przecież przez oczy wychyla się dusza... a po duszy człowieka najłatwiej poznać Smile


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - wiolka42 - 02-01-2014

Mówiłam że będę zazdrościć mówiłam Sad . Nic więcej nie napiszę Wink.


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - jomajka12 - 02-01-2014

Piękna.


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - abask - 02-01-2014

Piękny, piękny ten kuferek Wink)
Super tło Ci wyszło. Normalnie rewelka Wink))


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - niespodzianka - 02-01-2014

Fajny efet brzozy, to coś nowego w ostatnim czasie Smile jeszcze nie robiłam Sad

Najgorsze są przeróbki, tyle pracy przy nich. Chociaż potem satysfakcja, że z niczego powstało coś świetnego.


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - z_agatka - 02-01-2014

Superowe, takie pudło to fajnie dostać. Jak czasem widzę te kuferki gołąbkowo-serduszkowe to mi się słabo robi. Ale ja do ślubu poszłam w dżinsach, to jakaś inna jestem Wink


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - Joanka215 - 02-01-2014

Piękny kufer Smile


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - apawlaczka - 02-01-2014

ciesze się dziewczyny, że się Wam ten mój "efekt brzozy" spodobał :-) siedziałam nad tym kufrem dłuuuugo, bo jak zwykle nie mogłam rozkminić czego tak na prawdę chcę. Wyszło jak zwykle w starym stylu, bo jakoś najbardziej go lubię.
Oli jak dojrzałaś ten płatek na dnie, faktycznie wyszedł jak trójwymiarowy, mogłam wrzucić jakieś zbliżenie.
Wiolka a co Ty taka zazdrośnica jesteś???? Jakbyś siedziała nad czymś tak długo jak ja to i efekt wierzby czy baobabu nawet by Ci wyszedł :-)


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - Erato - 02-01-2014

Ania, a jak coś takiego się maluje? Te deski niby-brzozowe znaczy się Smile


RE: decu apawlaczki :-)ślubny kufer 62 - DecouDream - 02-01-2014

Aniu, a gdzie można odnaleźć to zdjęcie "przed"?

Teraz wygląda cudnie Smile Zwłaszcza te detale.