Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - Erato - 02-04-2014

Anula łapki precz już od chustecznika! Jest idealny. Ja bym sobie już nawet chyba odpuscila malowanie w środku, z mego czystego lenistwa Big Grin I tak chusteczki bedą.
O kurka,jak mi się podoba!


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - Vika - 02-04-2014

Cudny jest ten papier, mnie by się ten chustecznik podobał i bez róż Smile
Brawo Anka!
I kombinuj, kombinuj.
Stempel Ci się nie rozmaże jak pozwolisz mu dobrze wyschnąć, a później psikniesz fiksatywą.


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - jomajka12 - 02-04-2014

Lubię się mylić. Myślałam, że trudno będzie Ci zrobić coś, co dorównuje kuferkowi i się pomyliłam. Fakt, jest to inny styl, ale praca bardzo udana. Nawet ta konturówka na różach mi pasuje


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - Joanka215 - 02-04-2014

I mnie się podoba taki jaki jest Smile niczego mu nie brakuje i niczego nie ma w nadmiarze Smile Po prostu idealny Smile


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - Shanna - 02-04-2014

Boski chustecznik. Zawsze jak widze pomieszanie czarno bialego z kolorem to mam mieszane uczucia. Zwykle musze kilka razy looknac, zeby wiedziec czy mi sie podoba czy nie. U Ciebie jest inaczej. Patrze i wiem, ze jest niesamowicie.
Podoba mi sie bardzoSmile


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - apawlaczka - 02-04-2014

ojejku Wy to mnie rozpieszczacie :-)HeartHeartHeart bardzo się cieszę, ze Wam się podoba ten mój wynalazek. Ja go oglądam co chwilę jak gupia jakaś i nie wiem, to chyba nie do końca mój styl, dlatego mam mieszane uczucia. Nic tu nie domalowałam, nie zaszalałam z farbami. Nie mam doświadczenia w łączeniu motywów typy stemple, tła, napisy, grafiki jak np. Domi czy VIka, ale takie miłe recenzje to mnie motywują do dalszych eksperymentów.
Domi powiedz co to za papier jest i jak prawidłowo z niego korzystać????
Kurka czekałam na Wasze zdanie bo nawet na bloga go jeszcze nie wrzuciłam ani nigdzie indziej gdzie wrzucam te moje robótki.
Kochane moje ....


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - Maglia - 02-04-2014

Próby i od razu takie cudne ? Smile Chustecznik jest super, bardzo mi się podoba kolorystyka, motywy, kompozycja, wszystko ! Piękny jest i już Smile


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - wiolka42 - 02-04-2014

Moje zdanie znasz na temat swoich prac Tongue więc tylko się podpiszę pod dziewczynami W.G Wink


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - DecouDream - 02-04-2014

Uwielbiam tak starannie wykonane prace.


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - Ginger - 02-05-2014

Piękne te prace...Twoją opowieść o swoich pracach przeglądam od początku..i od pierwszej strony jestem zauroczona..Chyba zmienię zdanie co do lakierowania..i się zabiorę za praktykę bo Twoje prace bardzo mi się podobają mimo błysku..a właśnie może dla tego..Serduszka mnie oczarowały.Wszystko ma piękne barwy i takie doskonałe..dopracowane( Blush zawstydzasz mnie..muszę się jednak zabrać za to by być bardziej dokładną w swoich)..i te koronki..Uwielbiam stare koronki..nowe koronki i babcine serwety..Heart..Butelki cudo..Sama raczej się do nich nie zabieram..owszem zdarzyło się..nawet sobie odkładałam piękne butelki do ozdobienia..ale pozbyłam się ich..bo to nie moja bajka..ale Twoje już gotowe..to jak najbardziej moja.Takie trochę wiejskie klimaty...Uwielbiam te butelki..zobaczę co tam będzie dalej..Tym czasem jestem na str11Heart

Teraz zobaczyłam chustecznik ( jestem na końcu twojej opowieści)..mam taki papier..Ozdobiłam nim ostatnio pudełko..bardzo dziwnie się naklejał.Mnie się pęcherze porobiły gdy posmarowałam drugi raz klejem..ale potem wrócił na swoje miejsce i wyglądał ładnie.Jak potem lakierem posmarowałam..znowu się uniósł.. Chyba muszę poprawić tym w sprayu.W wolnym tłumaczeniu chusteczkowy papier..i chusteczkowo się nakleja..ale płachta dość duża..więc można testować..aby dojść do tego jak go naklejać.Twój chustecznik bardzo mi się podoba..fajnie wykorzystałaś ten papier.Cudo!Czy też miałaś taki problem z odchodzeniem tego papieru od powierzchni?