Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - apawlaczka - 02-05-2014

Maglia, Wiolka, Decoudream - senk ju!!!!

Ginger aż nie wiem co powiedzieć i Ty tak cały mój wątek przekopałaś???? Toć to szok :-)Dziękuję za miłe słowa :-)
Jeśli chodzi o chustecznik, owszem miałam problem z przyklejeniem tego papieru i wiem jedno na pewno trzeba dawać klej pod i na motyw. Może Domi zajrzy to coś wyjaśni :-) bo ona to szpecjalistka jest :-)


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - asiek_71 - 02-05-2014

Grażynko-mnie tez nie tylko szczęka ale i reszta opadła z zachwytuSmile Aniu-cuda nad cudami wychodzą spod rączek Twych. Powiem Ci, że nawet katar jest przyjemnością, gdy się sięga po chusteczki do takiego chustecznikaSmile


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - craftingbydominique - 02-05-2014

A ja tam wiem, co za papier? Smile napisane bylo, ze do decu Smile, tak zreszta, jak ten drugi Smile. Bardzo fajnie wyglada ze stemplem przezroczystym, a stemple przed lakierowaniem fiksatywa, jak pisze Vika, a klejem to juz w ogole bym po nich nie mazala...

Cudny chustecznik!


RE: decu apawlaczki :-)kufer 62, vintagowe testy 68 - apawlaczka - 02-05-2014

no to wszystko jasne Smile
Asiek, Nata, Domi i Oli - fajne z Was babki :-)


RE: decu apawlaczki :-)skrywany bo nieudany 70 - apawlaczka - 02-06-2014

Miałam nie pokazywać, ale pokażę a co ... UndecidedZrobiłam ten chustecznik nie wiem po co i nie wiem dla kogo. Nie da się mojego mózgu zmusić do myślenia i kreatywności. Jak miesiąc temu podupadałam na zdrowiu psychofizycznym powstał ten twór. Połączenie ciemnej bejcy z papierem makowym wydawało mi się dobrym pomysłem, ale skopałam tymi przecierkami. Potem nie wiedziałam czym wykończyć kanty to dałam pastę pozłotniczą i wyszedł kicz Tongue. A teraz czekam na krytykę, przyda mi się bo po ostatnich pochwałach coś za bardzo zadowolona jestem :-)

               


RE: decu apawlaczki :-)skrywany bo nieudany 70 - abask - 02-06-2014

Widziałam u Ciebie wiele pięknych, cudnych prac. Ten chustecznik zbytnio od nich nie odbiega. Może jest skromniejszy, ciemniejszy... Nawet to złoto mu nie przeszkadza Wink))


RE: decu apawlaczki :-)skrywany bo nieudany 70 - Maglia - 02-06-2014

Próbowałam dopatrzeć się w nim kiczu, ale nie widzę, albo się nie znam. Podoba mi się motyw i kolor. No może jedynie te reliefy na rogach niekoniecznie. Ale ogólnie uważam że jest bardzo ok Smile


RE: decu apawlaczki :-)skrywany bo nieudany 70 - DecouDream - 02-06-2014

Mnie on nie razi, a wręcz podoba mi się, choć ja to osobiście za odręcznymi reliefami nie przepadam. Przecierki są ok Smile


RE: decu apawlaczki :-)skrywany bo nieudany 70 - craftingbydominique - 02-06-2014

Medaliony uwielbiam, calosc nie porywa jak wiekszosc Twoich prac, ale tylko na ich tle chustecznik jest po prostu bardzo ladny, nie porywajacy... moze byc taka krytyka? SmileSmile


RE: decu apawlaczki :-)skrywany bo nieudany 70 - apawlaczka - 02-06-2014

no jo to się krytykantki znalazły za dychę. Dać Wam coś do skrytykowania...
Domi się troszkę wysiliła, a reszta???? nic a nic.
Oli Ty to już w ogóle... a w tym maku to rodzinka chetoników siedzi, takie malutkie z takimi malutkimi płetwkami i malutkimi ogonkami i jeszcze mniejszymi pyszczkami czy jak to się tam u ryb nazywa. Siedzą i się śmieją jak gupie jakieś z tej Waszej czarodziejkowej krytyki. Ot namajaczyłam, idę spać bo jutro do roboty :-)