Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - craftingbydominique - 02-17-2014

Spluwaczka.. hi, hi

No znow mialam racje, tloczonki sa swietne, na liste zajacowa sobie wpisz! Smile
Piknie wyszlo, wszystko zgrane na cacy!


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - apawlaczka - 02-17-2014

Domi dziękować :-) ta właśnie racja wytłaczanki są super ( nie te od jajek)
Reniuś gdyby nie Ty nie byłoby świecznika :-) Teraz to już czuję jak bardzo muszę mieć tego Big Shota :-) jutro pokażę jak to to się z tealightem się prezentuje.


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - Kruszyna - 02-17-2014

Turkus ze złotem świetnie razem wygląda, lubię takie zestawienie, nawet jeśli jest na.....SPLUWACZCE!

SmileSmileSmile


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - Virgo_777 - 02-17-2014

No kurdelki, superancko to wszystko dobrane. Już sama nie wiem czy bardziej podoba mi się kucie czy wytłaczanki. Chyba wytłaczanki szybciej ogarnę (muszę zbadać temat, bo korcą, oj korcą).
A swoją drogą to forum coraz bardziej rozrasta się i niedługo potrzeba będzie zmienić mu nazwę na: artisticforum - o tym jak decoupage uruchomił pokłady talentów"


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - abask - 02-17-2014

Qrde... No powiem tyle, że ja też chcę tego Big Maca... No, shota!
Zajefajnie, no ja cię kręcę!
Co mam jeszcze powiedzieć aby się nie zadławić?
Smile))


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - apawlaczka - 02-17-2014

(02-17-2014, 10:45 PM)Kruszyna napisał(a): Turkus ze złotem świetnie razem wygląda, lubię takie zestawienie, nawet jeśli jest na.....SPLUWACZCE!

SmileSmileSmile

he he a najlepiej ty Kruszynko wiesz o tym, bo przecież sama takie zestawienie zrobiłaś :-) i ja nie ukrywam, że mnie ono zainspirowało :-)

Virgo dziękować !!!
Nata racja, ja nie mam ale dostałam papiurki wytłoczone - to takie z bloku technicznego chyba :-)
Muszę zacząć zbierać na tego Big Maca czy Shota :-)
Hania ty się nie dław bo kto nas tu będzie rozweselał zdekupażowanymi naparstkami i kaloryferami tudzież fajkami :-)


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - z_agatka - 02-17-2014

Ale fajne, to ja też będę zbierać na tego Big Shota. Szlifierkę dostałam na imieniny to może to mi kupią na urodziny... <rozmarzyła się> A świecznik cudowny, też bym sobie wzięła, ale już zabrany. Musisz zrobić więcej Wink


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - Kruszyna - 02-17-2014

cieszę się, że choć raz ja kogoś zainspirowałam Smile


RE: decu apawlaczki :-) pierwsza bigshotowa próba 72 - jomajka12 - 02-17-2014

A ja myślałam, że to chustecznik! Alę mimo mniejszych rozmiarów, świeczniczek podoba mi się wcale nie mniej. Jedwabisty!!!


RE: decu apawlaczki :-)bigshotowa spluwaczka 72, świecznik 75 - apawlaczka - 02-18-2014

Dziękuję kochane jesteście że mnie tu tak ładnie chwalicie HeartHeart
Rozwiewam wątpliwości odnośnie przeznaczenia przedmiotu, który ozdobiłam za pomocą wytłaczanek bigshotowych od Reni Heart.
Oli moja droga oto dowody że to nie spluwaczka, ani świecznik na gromnicę Tongue