Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)bigshotowa spluwaczka 72, świecznik 75 - apawlaczka - 02-19-2014

dzięki Vika, Grażka i Gofi :-)
Grażka odgapiaj do woli :-)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-19-2014

Pojemnik kupiłam jakiś miesiąc temu, bo wiecznie u mnie problem co zrobić z karteczkami typu awizo, rachunkami, listami etc. Pomysłu nie miałam dopóki nie poszłam na chorobowe. Służy mi siedzenie w domu, bo w końcu mam trochę czasu na decou. Gazet ze stołu w kuchni wcale nie sprzątam :-)
Miałam poczekać z fotkami do jutra ale za bardzo mnie korciło, żeby Wam pokazać to, nad czym pracowałam od wczorajszego wieczoru.
Wyszło trochę patchworkowo :-)
Dziewuszka z kurami to wydruk laserowy przetransferowany na lakier fluggera, sporo podmalowany, bo był jakości średniej i w niektórych miejscach było widać piksele. Obrazek był na okładce brytyjskiego magazynu Good Housekeeping z dawnych lat (mam go gdzieś na kompie w pracy).
Kratka to serwetka.
Kolory przez lampę trochę zafałszowane, szczególnie na kratce, która w realu jest bardziej turkusowa i pasująca do tła dziewuszki.

Kurde podoba mi się jak nie wiem :-)

                   

Jutro pewnie pyknę fotki jeszcze raz, bo testuję nową sonkę :-)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-19-2014

acha zapomniałam dodać, że tło dziewuszki to cukrowe postarzenie :-) które wcześniej robiłam na moim chlebaku.

Oli ty jesteś niemożliwa, nie dasz nikomu nic zabrać. Cieszę się że Ci się podoba :-)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

Ależ cudny ten motyw Wink)) Dziewunia jest przecudna Wink
Normalnie się tą skrzyneczką tak zachwyciłam, że wyrwę Oli i każdej, która porwała to cudo!
Moje ono jest! Dla mnie!
Smile))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - wiolka42 - 02-19-2014

No bomba SmileSmile. Olka oddawaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-19-2014

wariatki :-) nie mogę się na tą dziewuszkę napatrzeć, przesłodka jest :-) cieszę się że się Wam podoba :-)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Kruszyna - 02-19-2014

faktycznie śliczna ta dziewuszka Smile A Tobie służy siedzenie na chorobowym Smile


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Virgo_777 - 02-19-2014

Urokliwy, bardzo ładnie wyszedł. Na pierwszych trzech zdjęciach sznureczek na serwetce wygląda zupełnie jak rzemyk dodatkowo dodany. Dopiero jak doszłam do następnych to dojrzałam.
Urocza ta kruszynka karmiąca kurki. Skojarzyła mi się z córeczką jednej z tutejszych Dobrych Duszków.


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

Oli... Nie zadzieraj! Nawet po francusku!
Smile)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - jomajka12 - 02-19-2014

Swiecznik ze świeczką wygląda jeszcze piękniej. A pojemniczek - cudaczek ( od cudny) słodziaczek.