Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - DecouDream - 02-19-2014

Super wykonanie, ale i pomysł na walające się szpargały godny pochwalenia.
A co to jest cukrowe wtapianie w tło?
Choć nie wiem, to wygląda to super. I jak Ci równo i ładnie wyszło postarzanie (bitumem?).


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

Ja, ja trzymam... Pobiegłam za Oli, podstawiłam jej nogę i obaliłam na obie łopatki, wyrwałam skrzyneczkę i odjechałam czarnym BMW ( bo biegam słabo i Oli by mnie dogoniła)
Teraz siedzę ( nie powiem gdzie) i zachwycam się skrzyneczką Wink))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

Oli... Giwera na miejscu, nie oszukuj, bo wszyscy widzą. Widziałam Twoje pity w papierowym segregatorze. Leżą spokojnie na trzeciej półce, między książkami a chusteczkami do pupy. Tak, tak... Myślisz, że jak pokrzyczysz to Ci wszyscy uwierzą. Chciałaś mnie, starą, wyportkować i się nie udało. A to pech!
Skrzynka jest moja Wink))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-19-2014

kolejny raz mówię żeście WARIATKI :-) ówielbiam Was!!!!!!!!!!!!!
Matko Hania już giwerą grozi, no tego jeszcze nie było. A ta dziewuszka taka niewinna kurki sobie karmi :-)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

   


Serio... Przed chwilą siedziała tutaj Oli i biedaczka pomyliła to różowe coś ze skrzyneczką, hehe Wink
Żeby nie było, że tylko gadam! Spróbujcie się zbliżyć do mojej skrzyneczki! No, która taka odważna? Oj, żebyście nie płakały świńskim głosem. Dość żartów!
   


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Virgo_777 - 02-19-2014

Ania, albo natworzyłaś tych skrzyneczek kilka - tak w stanie chorobowym nie pamiętawszy ile, albo tak bardzo jest pożądana, że mus zrobić jeszcze kilka i obdzielić koleżanki Wink

Jak by co to ja też poproszę Smile


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-19-2014

ryczę ze smiechu, Tomek patrzy na mnie jak na wariatkę.


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

(02-19-2014, 11:37 PM)apawlaczka napisał(a): ryczę ze smiechu, Tomek patrzy na mnie jak na wariatkę.
Rozumiem Twój płacz... Twoją boleść... Stracić takie cudo! też bym ryczała.
Musicie obie razem z Oli wypić po buteleczce czegoś mocnego i iść lulu...
SmileSmile
    I żeby nie było. Na noc skrzyneczka jest dobrze ukryta. I nie bawić mi się w Vabank ! Wink


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Vika - 02-19-2014

Was to już pogięło na całego!
To drób jest przecież!!! To czyj on???
To było retoryczne, bo przecież wiadomo jak jasny gwint - każdy drób jest mój!
Bez dyskusji!!!!


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Erato - 02-19-2014

O matko, poplułam się i uchachałam na ament Big Grin Big Grin Big Grin
Skrzyneczka na szczęście totalnie nie w moim stylu, więc nie przyłączam się do bitwy na giwery, płetwy, PITy i nocniki Tongue