Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - apawlaczka - 03-28-2013

Kochane decomaniaczki z okazji zbliżających się Świąt życzę Wam wiele uśmiechu i nieskończonej ilości inspiracji :-) Buziole
Nie nadążam z robieniem fotek moich pisanek pokażę na razie jedną z wydmuszki strusiej :-)
           


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - gofira - 03-28-2013

fajna kolorystyka i motyw tez fajny
zabieram ( znaczy tak wirtualnie sobie ją rezerwuję bo dokładnie to oznacza termin zabierania) jest jeszcze termin odgapienia - czyli wykorzystani pomysłu lub wzoru- ja na jajku już nie odgapię bo jajka się skończyły u mnie w tym roku ale może jakieś wieko do skrzynki z takim motywem hmmmm? warte przemyślenia
czyli i zabieram i odgapiam

a jak znaleźć w wątku nowości? jeśli do jakiegoś wątku ktoś napisał coś nowego to ten watek jest pogrubioną czcionką, a jeśli chodzi o wyszukiwanie nowych prac w danych watkach to już w tej chwili większość z nas pisze to w tytule danego wątku podając tez stronę - spokojnie z czasem się zorientujesz i ogarniesz Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - apawlaczka - 03-28-2013

(03-28-2013, 01:28 PM)gofira napisał(a): fajna kolorystyka i motyw tez fajny
zabieram ( znaczy tak wirtualnie sobie ją rezerwuję bo dokładnie to oznacza termin zabierania) jest jeszcze termin odgapienia - czyli wykorzystani pomysłu lub wzoru- ja na jajku już nie odgapię bo jajka się skończyły u mnie w tym roku ale może jakieś wieko do skrzynki z takim motywem hmmmm? warte przemyślenia
czyli i zabieram i odgapiam

dziękuję za uświadomienie :-) w końcu musiałam się przyznać, że nie łapię do końca o co tu chodzi :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - gofira - 03-28-2013

spokojnie kiedyś każda z nas była tu nowa
śmiało pytaj a my zawsze chętnie odpowiemy Heart


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - Erato - 03-28-2013

Piękne to strusie jajo, wyobrażam sobie efekt na żywo, bo jednak size does matter... A wszelkiego rodzaju ptactwo to tak świetny motyw, że się nie może nie podobać (a już sikorki to w ogóle - hitorki Big Grin )


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - apawlaczka - 03-28-2013

(03-28-2013, 01:33 PM)gofira napisał(a): spokojnie kiedyś każda z nas była tu nowa
śmiało pytaj a my zawsze chętnie odpowiemy Heart

i za to właśnie polubiłam to forum, ono po prostu żyje, dziewczyny się starają, spotkałam tu w końcu prawdziwe osoby z pasją :-) do tej pory pisałam na goldenline w grupach decoupageowych, ale miesiącami nie doczekiwałam się odpowiedzi :-) cieszę się że tu jestem :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - Erato - 03-28-2013

O, my tu paplamy jak najęte Big Grin Czasem trudno nadążyć!


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - gofira - 03-28-2013

kochana my tez się cieszymy każda nowa czarodziejka to nowe barwy i pomysły do naszego decu-świata. pełen on barw, które przynosimy ze sobą.
nic się nie martw zawsze tyle gadamy ( ja to nawet w realu tez gaduła jestem - niektóre czarodziejki już to sprawdziły prawda? Tongue )


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - apawlaczka - 03-28-2013

(03-28-2013, 01:50 PM)gofira napisał(a): kochana my tez się cieszymy każda nowa czarodziejka to nowe barwy i pomysły do naszego decu-świata. pełen on barw, które przynosimy ze sobą.
nic się nie martw zawsze tyle gadamy ( ja to nawet w realu tez gaduła jestem - niektóre czarodziejki już to sprawdziły prawda? Tongue )

o matko ciekawe czy byś mnie przebiła, buzia mi się nie zamyka :-)

(03-28-2013, 01:48 PM)Erato napisał(a): O, my tu paplamy jak najęte Big Grin Czasem trudno nadążyć!

jak za dużo będę paplać, to się rozleniwię w decu :-) a co tam fajnie jest popaplać :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str.3, 6 i 7 - Erato - 03-28-2013

Spoko spoko, musisz opanować sprawność forumową - jedną ręką lakierujesz, a drugą stukasz w klawiaturę Big Grin