Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-19-2014

No przepraszam, ale tego to już za wiele! Przychodzą na samym końcu i już podbierać chcą! Jedna o drób tutaj wrzeszczy a druga udaje, że niby to jej się nie podoba. Pewnie!
Radzę Wam uszanować moją siwą głowę. W razie czego ja giwerę mam bo... Jak to było?
Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po mojej stronie!
Smile))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-20-2014

Oli... Możesz obejrzeć Bolka i Lolka ale nie moją skrzyneczkę! No, może dam Ci popatrzeć na nią bez ta szybka Wink))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Ginger - 02-20-2014

świeczniki bym chętnie zabrała do siebie.Zwłaszcza,ze są i turkusowe i mają serwetkę ,która mnie się osobiście podoba.No ale chyba się spóźniłam z tym moich chciejstwem bo już zabrane.Sad .Co to jest big shot? Po cichu się przyznam ,ze chętnie bym sobie wyniosła z Twojego wątku całkiem pokaźną kolekcję..ah. Pojemniczek z małą. ..no jak by tu ja określić.No bo gdyby Gąski pasła byłaby Gęsiareczka , a jak Kury?To co ?Taki lata 50 mi przypomina.Super


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - gofira - 02-20-2014

i brdzo Kochana słusznie że ci się podobywuje bo i mnei straszni on do gustu przypadł - fajny jest i nic więcej nie poiem tylko pozazdraszczam


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - wiolka42 - 02-20-2014

Toście się wczoraj wieczorem rozbrykały Wink kochane moje Smile. Anka następnym razem rób od razu kilka takich samych prac , cobyśmy się tu nie pozabijały TongueBig Grin


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-20-2014

Lalalala....
Kto pierwszy wstaje, kurkom jeść daje....
Nakarmiłam moje kurki Wink))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-20-2014

Ginger i Gofi HeartHeartHeart

Wiolka racja z tym obdzielaniem, bo zobacz co się dzieje, Hania zadzior już od rana prowokuje hi h
A tak poważnie nigdy nie robię nic dwa razy pokaże później co jeszcze zmajstrowałam :-)

kurde tylko trzeba jakoś zaplanować jak tu Edytce vel Oli nogi związać żeby przed wszystkimi nie doleciała hi hi

albo w sumie i nie bo ta nowa rzecz to jest według Oli durnowieszka to pewnienie nie będzie chciała :-)


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - abask - 02-20-2014

UWAGA!!!! UWAGA!!!
Zabieram to, co WSTAWI tutaj Aniula! Żeby nie było, że jakieś przepychanki słowne czy z łokcia. Jestem pierwsza w kolejce i prezesem komitetu kolejkowego!
Kto chce miec bliższe miejsce to niech nie włazi z pustymi rękoma!
Oli to może przynosić to, co ma schowane na stryszku Wink))


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - Merilon - 02-20-2014

Ahh.... co tu dużo pisać - wszystko jest piękne ! musiała bym po kolei wszystko powymieniać i napisać że piękne ;-) ostatni świecznik jest prześliczny - wszystko mi się w nim podoba, zresztą jak we wszystkich Twoich pracach Smile ostatnio sobie zajrzałam na twojego bloga i co tu będę mówić - dla mnie twoje prace to jest wyższa szkoła jazdy, magia czary-mary Big Grin nie mam pojęcia jak zrobiłaś i czym większość prac, nawet nie będę wnikać ale są po prostu C U D N E !! Angel


RE: decu apawlaczki :-)świecznik 72,75 pojemnik trochę patchworkowy 76 - apawlaczka - 02-20-2014

Merilon HeartHeart