Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :- pojemnik trochę patchworkowy 76, domek 80 - gofira - 02-27-2014

anula jak na klej weź ty mnie wytłumacz jak krowie na ... no tak po naszemuuuu wytłumacz jak ty robisz to na ten klej bo ja jakaś głupia jestem i nienaumiana
powiedz powiedz powiedz bo się tu zajęczę na śmierć plissss


RE: decu apawlaczki :- pojemnik trochę patchworkowy 76, domek 80 - Vika - 02-27-2014

Córcia a czego Ty nie wiesz z tym klejem??


RE: decu apawlaczki :- pojemnik trochę patchworkowy 76, domek 80 - apawlaczka - 02-27-2014

dziewczynki,ja tu tylko na chwilkę ale z odpowiem co i jak z tym klejem :-) czy tam efektem 3D.
Najpierw przyklejam serwetkę. Miejsca które chcę uwypuklić pokrywam klejem na gorąco, tak w miarę żeby kształtem pasowało do tego co uwypuklam (np. gałęzie, liście etc.). Jak klej ostygnie maluję go na biało (bo po naklejeniu na sam klej przebija plastik i efekt jest sztuczny), jak farba wyschnie naklejam taki sam fragment serwetki. Na koniec podmalowuję i voila


RE: decu apawlaczki :- pojemnik trochę patchworkowy 76, domek 80 - wiolka42 - 02-28-2014

Ja też się zastanawiałam co potem robisz jak już nałożysz klej . Stawiałam na malowanie . W życiu bym nie wpadła że naklejasz fragment serwetki . Ot spryciula WinkSmile.


RE: decu apawlaczki :- pojemnik trochę patchworkowy 76, domek 80 - gofira - 02-28-2014

(02-27-2014, 04:42 PM)vika napisał(a): Córcia a czego Ty nie wiesz z tym klejem??
no teraz już wiem, jakoś nei mogłam ogarnąć czy klej i malowanie czy klej i serwetka. a teraz wiem że klej malowanei i serwetka


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki - apawlaczka - 04-17-2014

Oj nie było łatwo zmajstrować coś dla Grażki :-) Nie miałam na początku pomysła, ale ostatecznie coś się w tej mojej ostatnio zmąconej głowie urodziło.
Wieko - pasta strukaturalna Flugger, czarna farba i złota pasta pozłotnicza, motyw serwetka tradycyjnie podmalowana
dół - wzorek - konturówka z farby akrylowej, czarna farba i pasta pozłotnicza, pasek złoty tez pasta pozałotnicza.

                   

i dół :-)

       


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - Merilon - 04-17-2014

Co tu pisać, mi tylko jedno przychodzi na myśl --> kopara opada ! dosłownie.... chylę czoła czuję się jak ten puch marny od Mickiewicza patrząc na twoje prace Wink


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-17-2014

Oli - dziękuję, ja do końca życia nie zapomnę Twojej radości, choć powiem szczerze że do dziś nie wiem co to ten chetonik :-) Wspominam tę Twoją szkatułkę często bo ciężka była do zrobiebia, skopana po drodze, ale radość Twoja zwaliła mnie z nóg i że tak trafiłam w Twój gust.

Merilon - nie przesadzaj proszę, myślę, że kazdy może się nauczyć takich technik, tylko trzeba chcieć i mieć czas, dziękuję dobra duszyczko za miłe słowo.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-17-2014

HeartHeartHeart
to dla mnie Grażynko nie ma większej radości ponad tę sprawianą moimi własnymi pomysłami dla takich wspaniałych osób jak TY nasza MO
Bardzo się cieszę, że ci się podoba ta klasyczna estetyka.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-17-2014

(04-17-2014, 10:18 PM)Ataner napisał(a): No, no, relief konturówką prześwietny jest! Całość piękna, piękna, ale niby jaka miała być, jak to prezent dla Grażki MO? Big Grin

Dziękuję Reniuś, ja to dzięki Tobie te reliefy poczyniłam tą farbą przez buteleczkę z dziubkiem.
No racja dla Grażki MO to nie było letko coś wymyślić Tongue