Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-17-2014

(04-17-2014, 10:24 PM)oli napisał(a): Chetonik? Zaraz. Różne są chetoniki, bardzo, bardzo różne. Żółte, niebieskie itp. Poszukam u siebie. O, proszę, tak zwany ustnik z maską (chetonik z maską) :-). nałogowo im robię zdjęcia, ale latwo nie jest, bo one robią gwałtowne zwroty, a plaskate są :-)))

achaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!Tongue
dziękuję za oświecenie Big Grin


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - Shanna - 04-17-2014

Zakladam, ze w rzeczywistosci piekniejsza niz na zdjeciu.
Super wykonanieSmile


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - Virgo_777 - 04-17-2014

E tam...Wink No piękna !!!!!
Muszę spróbować reliefów bez szablonu. Jak już całkiem mnie trafi, to na jakieś szkolenie sie udam.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - abask - 04-17-2014

Nooo... Piękna Wink))


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - wiolka42 - 04-17-2014

Ann wystarczy że powiesz robię szkatułkę i już wiem że będzie cudo . Zdolniacho Ty jedna . Kolejna cudowna praca co tu duzo pisać Wink.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - DecouDream - 04-17-2014

Jej, jaka piękna!
Każdy szczegół dopracowany, wypieszczony, a tych szczegółów nie jest mało. I w tym tkwi niezwykłość tej szkatułki. Jak tyle cudów zrobić i zachować elegancję i smak.
Grażynka, zazdroszczę. Szczerze.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - Pasada - 04-18-2014

I ja się dołączam do achów i ochów, nawet ten niepomalowany środek mi nie przeszkadza a nawet idealnie się komponuje ;o))) I zabrać nie można ;o(


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-18-2014

dziękuję dziewczynki, faktycznie środek tylko lakierem malnięty, za dużo mi tego było, żeby jeszcze środek zdobić.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - Erato - 04-18-2014

Ania i powiesz, że ten wzór na dole to jest konturówką z Twojej magicznej łapki machnięty? Toż to naprawdę była różdżka magiczna, a nie konturówka!
Oj Czarodziejko Big Grin


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-18-2014

he he cały knyft w tym wzorze polega na tym, że motyw wzorku był z serwetki, którą najpierw nakleiłam (pasek z wzorkiem w zupełnie innym kolorze) i po lakierowaniu zeszlifowałam trochę żeby nie było zmarszczek i następnie pokryłam relier konturówką i po wyscnięciu zamalowałam na zcarno i ozłociłam pastą pozłotniczą. Złoty paseczek powstał dzięki taśmie malarskiej i pasta pozłotnicza gąbeczką.
Dzięki Er :-)

czyli zamiast narysować sobie motyw do reliefu sobie go nakleiłam :-)