Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - wiolka42 - 04-19-2014

A Ty masz tylko jednego księdza? Bo u mnie ich multum i można sobie wybierać kogo chce się słuchac a kogo nie Wink.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - DecouDream - 04-20-2014

(04-19-2014, 12:11 AM)apawlaczka napisał(a): Wszystko się zgadza, bo ja taka przeżywaczka jestem i nie lubię prezentów na zasadzie byle było.
Aniu, to widać gołym okiem Smile


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - gofira - 04-22-2014

CUDNE W TAKICH CHWILACH NAJBARDZIEJ MI ŻAL, ŻE PRZEGAPIŁAM ZAJĄCE Sad nawet ukraść się nie da bo podpisane Sad


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83 - apawlaczka - 04-22-2014

dziewczynki kochane dziękuję bardzo za tak miłe komentarze :-) rozpieszczacie mnie :-)

Zrobiłam takie coś na zamówienie. Kupiłam szare w pepco, rozmontowałam, wieko odwróciłam górą do do środka i wyjszło tak Rolleyes Przecierki zrobiłam, na wierzchu serwetka, w środeczku (nie miałam na niego pomysła) wytłaczanki od Reni i sklejkowe kółeczko. Na boczkach przykleiłam dekorki od Reni HeartHeart( muszę mieś tego big shota!!!)
Pudełeczko dla nastolatki o imieniu Lena jako pamiątka z Chełmna (w środku serduszko z napisem "Chełmno the city of lovers"
Jeszcze nie dostała, więc nie wiem czy się podobało :-)

                   

   


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - asik1979 - 04-22-2014

śliczne to pudełko, a róża wygląda jak malowana Smile ładnie zgrane kolory. naprawde fajne. zazdroszcze Wam pomyślunku. takie proste pudełkoa jakie urokliwe Smile kurcze, wykorzystałam większość znanych mi przymiotnikow żeby napisać że pudełko jest sliczne....hmm to juz było Wink Big Grin


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - AlaJ - 04-22-2014

Podobało podobało, nie może być inaczej... Urokliwe szarości. Wnętrze intrygujące, pudełkowe dzieło sztuki!


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Pasada - 04-23-2014

Ślicznie dobrane kolory tego pudełeczka, takie kobiece. Na pewno spodoba się małej kobietce ;o))


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - mirandatb - 04-23-2014

Szarość pięknie ukoronowana różem. Pomysł z odwróceniem wieczka genialny. Podoba mi się całość więc nie będę rozmieniać się na czynniki. Patrzę, podziwiam i szczerze gratuluję udanego pudełeczka.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Merilon - 04-23-2014

Ależ przepiękna ta różana szkatułka.... bardzo ładne ma kolorki, zarówno wieczko jak i boki zrobione po mistrzowsku, tak ładnie się kolorki przenikają i te takie przecierki na rogach...poezja Smile no ale przecież to nic zaskakującego że kolejną tak piękną rzecz zrobiłaś Smile
muy hermosa !


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - wiolka42 - 04-23-2014

Echhhhhhhhhhh . Powtórzę za Ren .......może kiedyś ja też tak . Ale to tylko moje marzenie Sad . I tak wiem ze nie . Ale cóż zawsze mogę podziwiać Twoje SmileSmile.