Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Vika - 04-23-2014

Zaraz!
Bo nie rozumiem...
Odwróciłaś wieko, które było z rantem, takie inne i intrygujące, świetnie oryginalne, do dołu i zrobiłaś tak jak zwykle? jak w tysiącach innych pudeł?? Chowając najfajniejszą część tego pudła w środku??
Ale dlaczego??


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - DecouDream - 04-23-2014

Wszystko idealnie na swoim miejscu. Śliczne pudełko, w sam raz na dziewczyńskie skarby.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Merilon - 04-23-2014

(04-23-2014, 09:13 AM)vika napisał(a): Zaraz!
Bo nie rozumiem...
Odwróciłaś wieko, które było z rantem, takie inne i intrygujące, świetnie oryginalne, do dołu i zrobiłaś tak jak zwykle? jak w tysiącach innych pudeł?? Chowając najfajniejszą część tego pudła w środku??
Ale dlaczego??
vika, bo robienie szkatułkii bez przekręcania wieczka jest zbyt proste i bez sensu Wink


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Vika - 04-23-2014

Ale teraz to jest pudło zwyczajne (poza tym, że pięknie zrobione!!!) a miało szansę być wybitnym-innym-fantastycznieoryginalnym Smile


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Merilon - 04-23-2014

A mi się podoba, teraz jak się zagląda do środka to jest taka niespodzianka, bo nie dość że wieko piękne to jeszcze środek taki dopracowany i oryginalny Smile


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Vika - 04-23-2014

Mnie się też podoba.


Ale podobałoby mi się bardziej i mi żal...


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Merilon - 04-23-2014

Aniu nie masz wyjścia, musisz zrobić drugą taką samą tylko z wieczkiem nieprzekręconym Wink


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Erato - 04-23-2014

Bardzo mi się podoba kolorystyka, róż "ogarnięty" szarobeżowym, nie za słodko. Co do wieczka - chyba też mi trochę żal, że nie zaszalałaś z tym kształtem zostawiając je w pierwotnej pozycji, bo już sobie wyobrażam, co to byłoby za cudeńko Smile Merilon ma rację, pędź po drugie i pokaż wersję z wieczkiem nieprzekręconym Big Grin


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - z_agatka - 04-23-2014

po prostu fajoskie Smile


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - apawlaczka - 04-23-2014

Dziewczyny dziękuję za tak miłe słowa. Widzę że rozgorzała dyskusja na temat wieczka. Już tłumaczę skąd taka moja decyzja co by zrobić na abarot. Otóż po przyklejeniu tego sklejkowego kółka w środku wyglądało to jakoś dziwnie łyso (dziwna rupieciarnia się zrobiła), nie miałam pomysła na wykończenie tych lub dookoła kółka, kuć nie chciałam bo byłaby za ciężka i nie pasowałaby do tych bieleń. Poważnie wyglądało to bez sensu i stąd taka moja decyzja. To nie był pomysł z góry wymyślony, tylko podyktowany ogólnym efektem, który mi się nie podobał.
Ale faktycznie kupię kolejną i zrobię bez odwracania.