Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - apawlaczka - 04-23-2014

Nata najpierw wytłaczanki nakleiłam podmalowałam i na to medalion. strona z wysokimi brzegami i medalionem dlatego mi nie pasowała mi na wieko, że medalion jest sporo niższy od brzegów wieka i lipnie to wyglądało. Oryginalnie były tam serduszka, ale je wywaliłam i dałam medalion. Tak to jest z pracami 300 razy przerabianymi, patrzę na nie jak wariatka i kombinuję do momentu mojego własnego zadowolenia.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Virgo_777 - 04-23-2014

Dostaje panna pudełko, buziak najpierw się rozdziawia, oczy wybałuszają, następnie buzia zmienia wyraz na uśmiech od ucha do ucha, oczy iskrzą zachwytem i... "dziękuję! dziękuję! dziękuję!" bo na więcej słów tchu brak. Emocje deczko opadają, dziewczę otwiera szkatułę i... zatyk zupełny, bo tam jeszcze ładniej, i serduszko, i... łezka popłynęła...
Ania, Ty kup ze trzy takie pudełka, bo w końcu "ten dzień" (wrześniowy) przed nami Wink


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - gofira - 04-25-2014

środek szkatułki obłędny ehhh cudny i fajowy
a co do magla - taaaak masz rację ja też muszę się przymierzyć a tu do BN tak daleko


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - abask - 04-25-2014

Krotko pisze bo tyle moge... Piekne pudelko!


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - apawlaczka - 04-27-2014

dziewczynki strasznie się cieszę, że Wam się spodobały te moje twory , dziękuję za miłe słowa :-)


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - wiolka42 - 04-27-2014

ZDOLNIACHA SmileSmileSmileSmile.


RE: decu apawlaczki :-) prezent dla Grażki 83, szkatułka 87 - Shanna - 04-28-2014

Przegapilam bo....czytac to trzeba umiecTongue Przeczytalam prezent dla Grazki i pomyslalam: widzialam przeciez i komentowalam. No i nie doczytalam, ze tam jeszcze cos jestSmile Dopiero dzis mnie olsnilo. Mea culpa.
Pudeleczko rozane cudne. Motyw wpasowany slicznie. Kolorystyka bardzo mi sie podoba, pobielanie...no miodzio. A relief z boku ma jakas obwodke???


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - apawlaczka - 05-21-2014

Chusteczniki co tu dużo gadać - na handel :-) Muszę dorobić, bo okazało się że wyjazd do Anglii kosztowała mnie znacznie więcej niż bilet. Zapomniałam u siostry włączyć WiFi i korzystałam z internetu w polskim abonamencie i reszta historii to już rachunek za połączenia...szkoda gadać. Ale ja jako technofobka o takich rzeczach nie wiem, bo niby skąd.

Dostałam propozycję zrobienia prac na półkę do sklepu z kwiatami i rękodziełem, więc wieczorami podłubałam kilka chusteczników.

Tylko ten z jaskółkami ma czarne transfery, na pozostałych to serwetki.
Pierwszy to mój ulubiony Big Grin

           

Drugi to trochę szablonów i transferów- słodki aż mdli
           

Trzeci to klasyka- przecierki na stearynę i motyw najpopularniejszy z popularnych

           


a czwarty to taki jak robię na warsztatach - czyli też klasyka chustecznika
           


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - Merilon - 05-22-2014

Wszystkie są oczywiście przepiękne, nie ma co tu się rozpisywać Wink ale dla mnie naj naj jest nr 3 Heart


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - Vika - 05-22-2014

No i ten pierwszy sobie wezmę - urzekł mnie ten ciepły odcień sepii, przymglony leciutko obraz róż i kropeczki... motylka zamaluję i kukardkę odetnę już sama Wink pozostawię jeno tę szarfo-koronkę dookoła.