Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - Virgo_777 - 05-23-2014

I ja ciągle o "tym" kraku jednoskładnikowym - do niego to trzeba się urodzić.


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - apawlaczka - 05-23-2014

Vika - dziękuję za dobre słowo i dyplomatycznie przemycone uwagi hi hi. Jakbym robiła dla siebie inaczej by to wyglądało :-)
Grażynka - dziękuję, może i kraki mi wychodzą, ale to jest nic wobec twojego szycia, ja się po prostu nauczyłam maziać medium i farbą, a to co Ty robisz to jest wyższa szkoła jazdy Heart
Haniu - dziękuję za dobre słowo i że zaglądasz do mnie, trzymkaj się cieplutko
Gośka - dziękuję Heart
Wiolka - ty to to jesteś mój wierny fan :-) dziękuję Heart
Erato - dziękuję, ja to lubię na bogato :-)to i napisy dałam, bo wydawało mi się łyso.Heart
Virgo - dziękować!!Heart
DDream - dziękuję Heart
Asia - dziękuję Heart
AlaJ- Heartdziekuję
Shanna - dziekuje cieszę się że za moją sprawą Cię przyjemnie zamdliło hi hi
Mery - dziękuję Heart
Reniu - dziękuję, jakoś tak chyba wprawy nabrałam :-) ale i tak efektów nigdy nie planuję z góry,wszystko wychodzi w praniuHeart
Pasada - dziękuję tylko na dole jest bejca, na górnej części są dwie warstwy farby akrylowej decoral, kraczek pentrat i jasna decoral.


Kochane jesteście :-)
Jeśli chodzi o kraka
to tajemnica jest taka
że już nie stękam
bo farba mi pęka
ale tylko decorala
pęka jak ta lala Cheers

Piątek wieczór, byłam na koncercie Raz Dwa Trzy w Chełmnie, teraz się luzuję i rymuję, bo się dobrze czuję :-)


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - Virgo_777 - 05-24-2014

Thumbup


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - apawlaczka - 05-24-2014

(05-24-2014, 12:27 AM)grarut napisał(a): Ania licytować się nie będziemy, ale któryś raz przychodzę pogapić się na tego kraka. Mistrzostwo świata droga pani. MistrzostwoSmile

Grażka dziekuję, kurde chyba nagram film jak ja go robię, bo to jest tak proste jak barszcz i zawsze wychodzi (choć w sumie barszcz mi rzadko wychodzi albo wcale)


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - wiolka42 - 05-24-2014

Ann zrób tutka plisssssssssssssss.


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - Ginger - 05-24-2014

Wszystkie chusteczniki piękne. Oglądałam je kilka razy i powiem szczerze ,ze nie mogłabym się zdecydować który mi się bardziej podoba bo wszystkie są fantastyczne.


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - gerda_w - 05-30-2014

Myślałam, że ciężko będzie przebrnąć przez 93 strony tego wątku, ale tak dużo ciekawych informacji, pięknych zdjęć i przezabawnych Waszych tekstów zastałam, że zamiast brnąć, przeleciałam i nawet nie wiem kiedy :angel1: Jedynie moje zerwane od śmiechu boki i ściśnięty z zachwytu brzuch czują te 93 strony. Chyba mogę powiedzieć, że to owo "kucie" czy inne zakuwanie w folii aluminiowej, skradło moje serce :heart:
Każda z Was jest istną skarbnicą wiedzy, więc może zostanę tu na dłużej, jeśli pozwolicie...


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - Ginger - 05-30-2014

Hej gerda_w... Masz racje Anna ma bardzo bogaty wątek.Tez mi zajęło trochę czasu by się przez niego przekopać.Zapewne zrobię to jeszcze raz.Gdzie są twoje parce?Chętnie też sobie je obejrzę bo jeszcze nie miałam przyjemności Smile


RE: decu apawlaczki :-) chusteczników moc str.90 - apawlaczka - 06-01-2014

Ginger i Gerda aż się czerwienię czytając co tu gadacie w tym moim wątku. Po pierwsze dziękuję, miło mi niezmiernie, że mogę się przyczynić do rozwiania niektórych Waszych wątpliwości odnośnie decou. Tak na prawdę to większość tych rzeczy, które tu są, to dzięki tym Czarodziejkom/wnicom, które są dla mnie skarbnicą wiedzy, inspiracją i często motywacją. Buziaki dla Was


RE: decu apawlaczki :-) moja pierwsza decou-biżuteria str.93 - apawlaczka - 06-06-2014

wskoczyłam tu na chwilkę i szybciutko Wam pokażę co tam w międzyczasie zmajstrowałam. Mam duuuuuuuużo pracy, w sobotę największa impreza w roku, którą organizuję i na decou nie mam czasu. Ale taki drobiazg udało mi się zrobić. Ten wisior był w gaciowym niebieskim kolorze, to chyba jakiś gadżet z pepco, nie wiem, bo dostałam zlecenie przerobienia go. Jak zwykle zapomniałam zrobić fotki przed.
Tło to serwetka, motylki transferowe do tego miki, bitum i lakier.