Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decu apawlaczki :-) szkatułki 95 - apawlaczka - 08-04-2014

he he dziękuję Shanna, ja też w sumie wolę turkusową :-) motyw różany z jednoskładnikowcem mi się już przejadł.

Kielich zmajstrowałam dla mojej mamy. Do maja na parapecie trzymała bombkę mojego autorstwa "bo mi się podoba i koniec". Jakoś gwiazdy betlejemskie mi nie pasowały do maja, więc zrobiłam dla niej lampionik z kielicha. Motyw makowy lubię, mam też, poza tym pasuje do wiejskich klimatów, które obu nam są bliskie.
Jeśli chodzi o wykonanie, to ryżowiec na to serwetka z makami, lakier, trochę konturówki, dół metodą zdolniachy Wiolki przyciemniłam bitumem Idei ( zupełnie inny jak pentart) i dodałam trochę pasty pozłotniczej :-)
Mamie się podoba i bombka znikła z parapetu :-)

               


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - Zuza - 08-04-2014

Hi hi hi... Mamy tak mają - moja długi czas trzymała na wierzchu koszyk z jajkami i kurkami Big Grin

A kielich godnie zastąpił bombkę i jest ponad czasowy - może stać cały rok Tongue


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - wiolka42 - 08-04-2014

Super ten kielich . Wydaje mi się że gładki ryżowiec to idealne tło na powierzchnie szklane . Nóżkę kielicha extra wymyśliłaś. Czy ten kielich to samotnie stoi na parapecie? Podmalowałaś trochę te maczki Wink?


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - DecouDream - 08-04-2014

Aniu, z Twoich prac uderza takie ciepło i subtelność. Ty te prace muskasz talentem. Pięknie wycieniowałaś maki. Nigdy nie przepadałam za konturówką, ale Ty nią tak umiejętnie żonglujesz. Tak bym właśnie i ja chciała. Jestem oczarowana.


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - Merilon - 08-04-2014

I ja jestem oczarowana.... kielich jest przecudny ! i ta kontrówka takie subtelne akcenty, majstersztyk !! CUDNE Smile


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - asik1979 - 08-04-2014

Przepiękny kielich Smile


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - gerda_w - 08-04-2014

A i ja, pod wrażeniem wielkim jestem Smile
Piękne kolory, fajna kompozycja, konturówką delikatne muśnięcia dodają uroku i przestrzenności Smile
Nóżka bitumem potraktowana powiadasz......? Ale ryżowiec na owej nóżce też jest, czy tak na szkło bezpośrednio?

Co do maminych wystawek. Moja mamcia też urządziła sobie kącik ogólno świąteczny. Przez cały rok stoją tam bańki i jajka popełnione przeze mnie. I nie ma mocnych, by przekonać ją, że w lipcu to tak nie bardzo ze świątecznymi akcentami (hihihihihi).


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - Erato - 08-04-2014

Kielich wygląda jak malowany, taki soczysty ten mak, przepiękny!

Pudełko z krakiem i różami w Twoim najlepszym stylu, no super się posługujesz tym jednoskładnikowcem. Turkusowo-różowe dla mnie za słodkie, nie przyswajam takiego zestawienia kolorystycznego Big Grin
Super szablon koronkowy - co to za szablon?


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - apawlaczka - 08-04-2014

he he powiało świętami :-) NA całym kielichu jest ryżowiec, dzięki temu bitum miał w co wniknąć i na czym się trzymać :-) Dzięki dziewczynki za dobre słowo :-)


RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - Vika - 08-04-2014

Zu ma rację - kielich ponadczasowy Smile
Bardzo jestem na tak.