Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-) szkatułki 95, kielich dla mamy 97 - Brydzia - 08-09-2014

Piękne prace.Już deseczki na pierwszej stronie mnie urzekły.


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 99 - apawlaczka - 08-17-2014

Ikona -albo inaczej decoupodróbka ikony, wykonana została jako prezent dla mojego kolegi z pracy z okazji 40-stych urodzin. Kolega interesuje się symboliką ikon, więc do tego zrobiliśmy zrzutkę na książkę o ikonografii i symbolice, a prezent ma dopełniać to coś, co Wam prezentuję. Jezus Chrystus Pantokrator to ulubiony motyw kolegi (wiem bo kiedyś przypadkiem wspomniał) więc zrobiłam dobry wydruk i naniosłam na stare drewno od rodziców ze wsi. Złocenia plus trochę akryli i voila.
                   


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - abask - 08-17-2014

Oooo! Bardzo dobra robota!
Ja jeszcze nigdy ikon nie robiłam ale to nie mój świat .
Smile


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - apawlaczka - 08-17-2014

A z okazji 100 -tki stawiam dziś drineczki dla Wszystkich odwiedzających. Dziękuję za 100 stron wspaniałych i ciepłych słów!!!!!HeartHeartHeart

   

Haniu dziękuję, to też nie moja bajka, ale przyjemnie się robiło nawet, lubię się bawić ze złoceniami :-)


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - DecouDream - 08-17-2014

Aniu, brawa dla Ciebie! Piekny obraz i ikona. Kolega musial byc wniebowziety!


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - apawlaczka - 08-17-2014

DZięki DD :-) Jeszcze jej nie dostał, dostanie 26 sierpnia :-) Obkleimy mu z koleżanką rano samochód w znak ograniczenie do 40, potem ubierzemy się w biurze w garnitury i ubierzemy maski ze zdjęcie jego twarzy (takie parodie jego osoby), zrobiłam pamiątkowy kolaż ze zdjęć, na których miał śmieszne pozy, lub był w śmiesznych sytuacjach i do tego mnóstwo śmiesznych rekwizytów :-) jaja muszą być !!! acha on nosi zamiast bródki taki cypek, w zagłębieniu pod ustami, to my sobie tez dokleimy na taśmę dwustronną, będzie beka jak nie wiem. Specjalnie urlop na 1 dzień przerwę, bo jakże miałabym to przegapić :-)


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - wiolka42 - 08-17-2014

Ann tylko nie zabaluj na tej 40stce , żebyś sie nie spóźniła na pociąg Wink. Ikona super robota . Wiesz że u mnie już czekają pudełka i pudełeczka na Twój przyjazd Smile.

I gratulacja setki Ty wariatko kochana Wink.


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Erato - 08-17-2014

Ikona wygląda bardzo "profesjonalnie", choć trudno powiedzieć, ze mi sie podoba - trzeba w tym gustować.

Pomysły na imprezę pyszne, świetne z was kumpelki Big Grin


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Vika - 08-18-2014

Ikona bardzo udana, szczególnie, że to pierwsza w stajni Wink
Z ikonami to już tak jest - albo się polubi ich robienie, i wtedy wciąż się będzie do nich wracać, albo nie, i zrobi się tylko jedną...
Ty chyba polubisz Smile


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Shanna - 08-18-2014

Sie nie znam. Sorry.