Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Zuza - 08-18-2014

Gratuluję seteczki! Smile

Ale coś musiałaś przeskrobać, że Cię zbanowało... Tongue


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Vika - 08-18-2014

faktycznie przeskrobała, bo automatyczny ją zbanował Smile
ale już odbaniłam


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - DecouDream - 08-18-2014

Aniu, super pomysl na te 40, moze jakims zdjeciem z nami sie podzielisz Big Grin

No i gratulacje pierwszej setuni Cheers


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - apawlaczka - 08-18-2014

dziękuję dziewczynki za ciepłe słowa, mam nadzieję, że kolejna setunia nadejdzie niebawem :-)
Vika, dzięki za odbanienie :-) Chciałam wrzucić linka do mojego pinteresta, gdzie już spore kolekcje zgromadziłam z podziałem na tematy i doooopa wyszła :-) Nie wiem dlaczego, skoro inni wrzucają linki i wszystko jest ok.


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Brydzia - 08-18-2014

Cudo stworzyłaś.Ja nigdy się nie podejmę takiej pracy.Nie na moje siły.Szczęściarz z tego Twojego kolegi.No i gratulacje ode mnie z okazji 100 Cheers


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Pasada - 08-22-2014

Pięknie wyszła ta ikona i składam gratulacje z okazji 100 ;o)


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - apawlaczka - 08-23-2014

(08-18-2014, 07:47 PM)Brydzia napisał(a): Cudo stworzyłaś.Ja nigdy się nie podejmę takiej pracy.Nie na moje siły.Szczęściarz z tego Twojego kolegi.No i gratulacje ode mnie z okazji 100 Cheers

Brydźka głupot nie wygaduj!!!! Proste jest stworzenie ikony, prostsze niż zwykły decou z cieniowaniami i efektami specjalnymi. Bejca, złocenia (klej do złoceń +folia) i wydrukowany Jezus, trochę farby i lakier albo wosk. To tylko wydaje się skomplikowane, a jeden wieczór roboty :-)

PAsada dziękować :-)


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - Erato - 08-23-2014

Wydrukowany Jezus Lol


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100 - apawlaczka - 08-26-2014

Na zamówienie wykonałam ostatnio kuferek, w sumie przerobiłam z nieudanego, który inwestor zamówił od jakiejś pseudodekupażystki z neta. Nie miałam pojęcia jak zabrać się za dziecięcą pracę, bom nigdy wcześniej w takiej stylistyce nie pracowała, poza tym fotka jaka podesłał była taka sobie. Ale jakoś wybrnęłam :-) Całość ręcznie malowana, środek - fotka o obramówka to podmalowany transferek :-) Zamiast zapięcia dałam przemlowany na czerwono guzik :-)

                   


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - Zuza - 08-26-2014

Łał!!! SUPER!!!! ZABIERAM!!

I zapisałam sobie w inspiracjach - może kiedyś uda mi się odgapić... Oczywiście bez osobistego malowania Smile