Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - DecouDream - 08-26-2014

Aniu, masz "szczęście" do poprawiania po kimś... Wiem, że nie są to wymarzone zlecenia, ale jesteś mistrzynią w tym fachu. Przecudne pudełeczko dla Malucha. Wszystko mi się w nim podoba. A ten guzik to strzał w 10.


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - abask - 08-26-2014

Ten kuferek już miałam zaszczyt podziwiać. Słodki jest Smile


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - Erato - 08-27-2014

Jak Anka pisze "jakoś sobie poradziłam", to już wiadomo, że należy się spodziewać ekstra pracy Smile
Śliczna rzecz, mimo że zdjęcie małego okropne...


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - apawlaczka - 08-27-2014

Dziewczynki dziękuję!!!!!!!
Grażynko trochę poudawałam że umiem szyć tylko że pędzelkiem :-)
Erato faktycznie fotka okropna, podmalowałam trochę, żeby poprawić kolorystykę, dadałam dzieciakowi trochę rumieńców.


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - Virgo_777 - 08-27-2014

Kratka super wyczarowana, no super! Guziczek za wisienkę robi (tę na torcie) i znakomicie sobie radzi z tym tytułem. Całość pięknie wygląda. Niby dziecięce, a nie przesłodzone. bardzo tak lubię.
Łapki utalentowane masz, a i główka musiała to wymyśleć i wymyśliła znakomicie.


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - Pasada - 08-28-2014

Co Wy chcecie od tego zdjęcia???
Dzieciak w październiku się urodził, kiedy miał kolorków załapać??? ;o)))
A może już zawsze taki mało fotogeniczny pozostanie ;o)
Szkatułka piękna, delikatna i nieprzekombinowana, coś Ty tam poprawiała?
Zrobiłaś może zdjęcie przed?


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - DecouDream - 08-28-2014

Pewnie nawet jak ma, to nie pokaże. Też mam chęć zobaczyć zdjęcie przed...


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - apawlaczka - 08-28-2014

dziewczynki, dziękuję pochwały, nie pokażę zdjęcia przed bo nie mam. Wiem, że poprzednią wersję robiła dziewczyna, która zagląda do mnie na bloga i nie wie o tym, że jej szkatułka trafiła w moje ręce. nie chcę nikomu sprawiać przykrości.
przed była biała, ślubna, z różami ot tyle powiem


RE: decou apawlaczki :-) Pierwsza ikona 100, dziecięcy kufer 102 - apawlaczka - 08-31-2014

muszko HeartHeartHeart

Ta toaletka powstała podczas wizyty u Wiolki, miała być w odcieniach fioletu albowiem jej właścicielka uwielbia ten kolor :-)
Ozdobiłam ją serwetkami i podmalowałam z lekka :-)

               


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - Virgo_777 - 09-01-2014

"...podmalowałam z lekka" A efekt...
Proszę - chciała i ma Smile