Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - Zuza - 03-29-2013

Kogutkowe! Śliczne! O!


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - gofira - 03-29-2013

różyczkowe i bratkowe moi faworyci - normalnie wiosny mi się chce


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - Shanna - 03-29-2013

Podoba mi sie kraciasteSmile Skoro mieszkam w kraciastej krainie to i jajo kraciaste mi sie podoba. Pasuje do kiltuTongue


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - Vika - 03-29-2013

Wszystkie trzy mi się podobają, wszystkie trzy coś w sobie mają, niczego mi w nich nie za dużo, niczego zbyt mało Smile
Gdyby Dolla Moja nie zabrała drobiu to już byłby mój Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - asiek_71 - 03-29-2013

ale kogutek-cudo na 5+, oczywiście juz zabrane ale pisankę pochwalić śpieszę czym prędzej


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - apawlaczka - 03-29-2013

(03-29-2013, 12:50 AM)craftingbydominique napisał(a): i jeszcze kwiatki na kogutku sama malowalas, prawda? i rozswietlilas bratki od srodka, tak? Smile bardzo ladne, stawiam na koguta ex aequo z rozczkowa. Bardzo mi sie koronka podoba na rozyczkach. ps. zdjecia bardzo ladne Smile

a gdzie tam sama, serwetka jak w mordę strzelił :-) ale mam zwyczaj podmalowywania, rozświetlania białymi refleksami, bo według mnie pociągnięcia farbą dodają pewnej autentyczności, struktura farbysprawia, że prace są jak ręcznie malowane :-)


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - iwik073 - 03-30-2013

Mi oczywiście podobają się wszystkie ale najbardziej pierwsze z różyczkamiSmile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - craftingbydominique - 03-30-2013

no dalabym sobie prawa uciac, ze malowalas czerwone kwiatki sama, znajac Twoje talenta w tej bajce... Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 7 i 9 - apawlaczka - 04-10-2013

Mało mam ostatnio czasu, ale zaglądam tu systematycznie i podziwiam Wasze prace. Jeśli chodzi o moją działalność artystyczną to nastał czas smuty, coś tam pozaczynałam i dokończyć nie mogę bo nie mam siły. Wrzucam kilka prac, które powstały kilka miesięcy temu :-)
                   


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Joanka215 - 04-10-2013

Piękne pracki, najbardziej podoba mi się szkatułka Łukasza Smile