Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - wiolka42 - 09-01-2014

Renia Ann jeszcze dwie pracki mi zrobiła Wink . Ale o tym trochę później Smile.


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - Pasada - 09-01-2014

Już wszystko napisałyście ;o) ja dodam tylko, że DUDO ;o)


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - Shanna - 09-02-2014

Cienie wymiataja. Motyw pieknie ozdobiony a kropkowa serwetka wpasowala sie idealnie.
Ciekawe i tworcze mialyscie spotkanie.


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - wiolka42 - 09-02-2014

Dora żałuję że tak krótko Sad. Wielu rzeczy Ann nie zdążyła mi pokazać .


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - Zuza - 09-02-2014

(09-01-2014, 10:32 PM)muszka napisał(a): Ja wiedziałam że Ania to Artystka. Ta konturówka, kwiatki i cieniowanie miodzio.

No ja też wiedziałam! Smile


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - wiolka42 - 09-03-2014

Nata w realu kolory są mniej mocne Smile.


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - Ginger - 09-03-2014

Aniu Ikona-decu bardzo udana.Zapewne podobała się koledze.Od jakiegoś czasu myślę by zrobić ale jakoś nie mam odwagi.Malowanie Ikon jest zbyt długie a taka decou też ma swój urok.Jak dalej wyjaśniłaś ,że to takie trudne nie jest to mi się jakoś raźniej zrobiło . Może kiedyś się odważę.
Pudełko dzidziusiowe powaliło mnie gdy je zobaczyłam. Zdjęcie brzdąca zupełnie pasuje do reszty,więc nie widzę w nim uszczerbku.Pomysł fantastyczny . Dziwię się,że twój inwestor gdy zamawiał u kogoś coś..nie zobaczył czy mu styl danej twórczyni pasuje.Czasem nawet jeśli się chce coś zrobić to nie zawsze to wyjdzie.Jednak gdyby nie to...nie byłoby takiego fajnego pudełka.
Toaletka zrobiona dla Wioli jest przepiękna.Jak już gdzieś napisałam tak jak i inne Twoje prace.Bardzo subtelna.Taka kojarząca mi się z leśnymi Rusałkami.Czegoś też się dowiedzieliśmy o Wioli Smile.Ja tylko dodam,że Wiola sugeruje ,że czegoś nie potrafi, a ten kielich który u mnie stoi zupełnie jej słowu zaprzecza . Czyż nie tak Wiolu?


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - apawlaczka - 09-03-2014

Wiola plecie, a byście zobaczyły jak jej prace wyglądają na żywo, to zupełnie inna bajka niż na jej fotkach. Pokazała mi swoje szkiełka, pięknie wykonane, błyszczące. A bombki i pisanki, idealnie wylakierowane i pięknie wykonane, miodzio dosłownie. Gdyby Wiola sonkę miała to by fotkami swoich prac nas powalała - ot zrymowałam.
Dziękuję Zuza, Nata i Ginger :-)


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - gofira - 09-10-2014

że sprawiedliwości na tym świecie nei ma to ja już dawno odkryłam ale wiesz czemu aż takie duże dysproporcje to juz niesprawiedliwość ogromna - ja tez tak chce umieć Taz


RE: decou apawlaczki :-)U Wioli dla Wioli 103 - wiolka42 - 09-10-2014

Gonia u Reni na sabacie się naumiesz Wink. Ann bardzo chętnie się dzieli swoimi umiejętnościami - wcale nie jest skąpa Smile.