Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - DecouDream - 10-16-2014

Każda inna i każda śliczna, wyjątkowa. Przyjaciółka będzie mieć piękną pamiątkę po pobycie w Hiszpanii mimo że na polskiej ziemi zrobionej.
Ta druga ma piękne romby w tle Heart a te koguty jak żywe. Ślicznie wyglądają rączki obleczone szarym sznurkiem.
Aniu, świetne prace.


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - apawlaczka - 10-16-2014

dziękuję DD Marzenko :-)


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Pasada - 10-16-2014

Aniu.......... ;o))))))


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Shanna - 10-17-2014

Obie piekne.


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Ginger - 10-17-2014

Aniu piękne prace.Chustecznik to już chyba Twój chleb powszedni.Każdy jaki wychodzi z pod Twoich rąk jest zachwycający.Dziękuję za zdradzenie warsztatu pracy.Ten efekt koronki jest przepiękny.Ja się tutaj zabieram do malowania koronek i zabrać się nie mogę a okazuje się,że można prościej.Tace też bardzo gustowne.Pięknie wtopiona serwetka z kurkami i ślicznie podmalowana.Zachwycam się!


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Virgo_777 - 10-17-2014

Obie tace piękne. Ale kogutki to podrasowałaś swoja rączką co?


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Teśka - 10-19-2014

piękne te tace - dopieszczone w każdym szczególe
a te przejścia kolorów na kogucikowej tacy wprost bajeczne


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - apawlaczka - 10-19-2014

matko kochana, jak się Was czyta to rumieńce się pojawiają :-) Dziękuję za dobre słowo, ciesze się przeogromnie, że się Wam spodobały moje ostatnie robótki :-)
Mery wpadaj do Chełmna, albo ja wpadnę do Bydgoszczy, przecież to rzut beretem :-)


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Vika - 10-19-2014

One już wszystko opowiedziały, baby jedne, to mnie pozostało tylko rzec jestem na TAK!!!!
Brawo Ańka Smile


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Moretti - 10-19-2014

Ja to widzę tak: Smile
Jest rok 2014, październik.
Oglądamy sobie prace różnych ludzi na tym forum.
Piszemy co chcemy, bo podoba nam się: jednemu coś, drugiej coś innego.
Za jakieś 100 lat nasi potomkowie siedzą i oglądają nasze prace i zachwycają się: "Ty, patrz, jaki kaloryfer, a te tace to poezja. Ty zobacz na butelki, że też w XXI wieku takie butelki potrafili tworzyć". Ktoś następny: "Ty zobacz, ile metalu jest w tych pracach, dzis wszystko robione jest "na lekkości" Wink Zamiast skrzyneczek na klucze będą pewnie skrzyneczki na chipy Wink i każda dziedzina naszego życia będzie totalnie odmieniona. Póki co radujmy się tym, co mamy.
Podziwiam piękne prace w tym wątku Smile