Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - apawlaczka - 10-20-2014

Oli, Vika i Moretti - dziękuję!!!!!!!!!!!!

Moretti - wow masz rację, całkiem możliwe że właśnie tak będzie, aż mnie to trochę przeraża :-)


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - abask - 10-20-2014

Nooo... Moretti prawdę gada. Kiedyś zapewne tak będzie a tymczasem u Aniuli same cuda i cudeńka Wink))
Obie tace są śliczne ale ja bym wybrała z kurkami Wink))


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Erato - 10-20-2014

Ech fajnie jest być Twoją przyjaciółką, Ania Big Grin Takie cudeńka dostawać...Te prace są takie pełne życia i włożonych w nie emocji, pięknie.


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - apawlaczka - 10-20-2014

(10-20-2014, 01:45 PM)natabus napisał(a): Padnięta trupem jestem, ależ mi się wszystko podoba - ja pierdziu masakra jakaś. Jestem zdołowana, idę wyć do kąta.

Gosia, ja padłam trupem jak zobaczyłam pudełko na zająca od Ciebie - dla mnie taki poziom perfekcji to jest kosmos. Oglądałam jak stuknięta i nie mogłam uwierzyć. Lakier jak szkło, to była masakra Eek

(10-20-2014, 03:59 PM)Erato napisał(a): Ech fajnie jest być Twoją przyjaciółką, Ania Big Grin Takie cudeńka dostawać...Te prace są takie pełne życia i włożonych w nie emocji, pięknie.

Nooooo, nie ma lepszego prezentu jak kawałek siebie :-) dziękuję za przemiłe słowa :-)Heart


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Virgo_777 - 10-20-2014

Nooooo, nie ma lepszego prezentu jak kawałek siebie :-) dziękuję za przemiłe słowa :-)Heart
[/quote]

Święta prawda apawlaczko Smile


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - Merilon - 10-21-2014

Jacie tydzień nieobecności na forum, a tu takie śliczne prace Smile chustecznik co tu dużo pisać....lawenda + ecru + ciemna bejca..... <3 no jak dla mnie robione Big Grin patent z koronką cudny :O odrazu zaczęłam się zastanawiać jak to zrobiłaś że ta farba nie zafarbowała się bejcą, i chwilkę potem przeczytałam twój knif Smile pozwolę sobie twój patent wykorzystać Smile no a tace, obie cudne, wiadomo Smile


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - apawlaczka - 10-23-2014

Merilon - dziękuję :-)
Marta - jak ja widzę Twoje kartki to mnie zazdrość zżera więc jesteśmy kwita :-)


RE: decou apawlaczki :-) Chustecznik 108, tace 110 - apawlaczka - 11-06-2014

Zrobiłam deskę :-) chciałam wypróbować niebieską bejcę w proszku od Marzenki. Wsypałam do słoiczka z gorącą wodą i chyba musiałam za duży wydech przy tym zrobić, bo jakimś cudem drobinki bejcy rozprzestrzeniły mi się po całej kuchni. Potem jak zetknęły się z wodą to wszędzie niebieskie plamki i strumyczki się robiły. Nie wspomnę że nawet jak kichnęłam to z nosa bejca mi niebieska poszła hmmmm, wiem obrzydliwe ale co fakt to fakt Big Grin
Po bejcowaniu i lakierowaniu się okazało że to nie niebieski tylko turkus, nawet atrakcyjny i tak to deska zrobiła się turkusowa a nie niebieska.

               


RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112 - abask - 11-06-2014

Śliczna deseczka Wink)))


RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112 - Shanna - 11-06-2014

Juz sobie to kichniecie i blekitna chmure wyobrazilamTongue
Deseczka pierwsza klasa. Sliczne przetarcia.