Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112, vintage 114 - Virgo_777 - 11-12-2014

Oj, ta też piękna.


RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112, vintage 114 - aniaa - 11-14-2014

Deseczka cudnaSmile Moje klimatySmile I motyw super wybrałaśSmile


RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112, vintage 114 - Shanna - 11-15-2014

Ta deseczka tez mi sie podoba. Juz ja obczailam na fbSmile Ale pozostane twierdzeniu, ze mnie jednak bardziej ta w niebieskosciachSmile


RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112, vintage 114 - DecuPUG - 11-15-2014

Bardzo fajna deseczka chociaż nie przepadam za takimi słodkimi buziulkami, aniołki, dziewczynki, to nie moja bajka Smile


RE: decou apawlaczki :-) Płaska w odcieniach blue 112, vintage 114 - apawlaczka - 11-24-2014

Wskoczyłam na chwilkę żeby Wam pokazać moją pierwszą tegoroczną bombkę :-) Nie wiem czy będzie ich więcej, bo mam kilka zaczętych, ale siły nie mam na wykończenie, ale kto wie.
Praca mnie ostatnio męczy bardziej niż kiedykolwiek, nie wiem może przez pogodę...coś mam z oczami bo męczą mi się niemożliwie...

Bombka wklęsła o średnicy 12 cm, serwetka i konturówka :-)

                   


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Merilon - 11-24-2014

Przepiękna bombeczka, klasyka w najlepszym wydaniu Smile jestem pod wrażeniem gładkości linii od konturówki (ostatnio sama próbowałam swoich sił na lampionie i efekty był opłakane Big Grin) no i ten motyw z ptaszkiem przeuroczy Smile tył też niczego sobie, piękne cieniowanie pod tą gwiazdą betlejemską Smile jednym słowem jestem na tak Smile no i widzę lampionik w tle ;(


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - apawlaczka - 11-24-2014

(11-24-2014, 11:31 PM)Merilon napisał(a): Przepiękna bombeczka, klasyka w najlepszym wydaniu Smile jestem pod wrażeniem gładkości linii od konturówki (ostatnio sama próbowałam swoich sił na lampionie i efekty był opłakane Big Grin) no i ten motyw z ptaszkiem przeuroczy Smile tył też niczego sobie, piękne cieniowanie pod tą gwiazdą betlejemską Smile jednym słowem jestem na tak Smile no i widzę lampionik w tle ;(

Merilon dziękujęHeart


był lampionik był ThumbdownHammerMad
tyle się z niego ostało ...

       


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Teśka - 11-25-2014

bombasek jak malowanie - jak ja bym chciała umieć
tak cudnie cieniować
szkoda tego lampioniku, tyle włożonej pracy


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - DecouDream - 11-25-2014

Aniu, cudna bombka, zachwycam się zwłaszcza nad reliefami.
Szkoda tego cudnego lampionu:/


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - RotkiwKerianna - 11-25-2014

śliczna jest ...śliczna....