Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Shanna - 11-25-2014

Bombka sliczna.
Lampionik tez byl niczego sobie.


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Pasada - 11-25-2014

Serwetka i relief?
Hm.... ja tam widzę artystyczne podmalowanie tego rudzika, a zieleń aż się wylewa z tych liści ostrokrzewu, a rudzik jaki rudy...
Dudo....


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - aniaa - 11-26-2014

PRZEPIĘKNASmile CUDEŃKOSmile Oczu oderwać nie mogłamSmile W każde zdjęcie wlepiałam gały chyba z 15 razySmile


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - DecuPUG - 11-27-2014

Cudowna! Jak z fabryki (nie obrażając rękodzielniczki Smile ). Podobne bombki ale malusieńkie wisiały na choince u mnie w domu gdy byłam mała. A lampionika szkoda bardzo Sad


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Vika - 11-27-2014

No prima sort, jestem na tak!

Mam coś jeszcze pisać?
Ale po co??? Angel


Edyszyn, toć pisałaś już...
nie masz jakiejś zaległej wizyty u oczologa? Tongue


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Vika - 11-27-2014

Toć o bombce pisałaś...


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Erato - 11-27-2014

Anula, chapeaux bas za tę bombkę, jak zwykle perfekcyjna praca. Piękna.


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Virgo_777 - 11-28-2014

Ania, co tu pisać, wszystko napisane. Te Twoje rączki... ech...
A na lampionie serduszko tez ręcznie lamowane? Pytam tak dla upewnienia Smile


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - Ginger - 12-05-2014

Piękna bombeczka...a nawet powiem,że cudna.


RE: Decou apawlaczki :-) pierwsza tegoroczna bombka 116 - apawlaczka - 12-05-2014

kochane jesteście, wiecie?? dosłownie uwielbiam was czytać :-) ostatkiem sił chce mi się nadal coś robić po takich komentarzach :-) dziękuję Wam bardzo, wszystkim razem i każdej z osobna!!!
U lekarza nie byłam, bo lekarz nie pomoże mi an nadmiar pracy. W tym tygodniu prawie codziennie muszę zostawać w biurze do wieczora, bo weszliśmy w różne projekty i nawał taki że masakrą to jest. Ale z drugiej strony lubię tą moją pracę, spotykam na co dzień wspaniałych ludzi, którzy mnie inspirują. Chroniczne zmęczenie minie, jak tylko odpocznę, a zapowiada się że już całkiem niedługo.
Jak tylko dokończę to wszystko, co rozgrzebałam, to będę się chwalić :-)

Acha nooooo mi też żal lampionika, był taki pracochłonny i pierwszy taki właśnie. Serducho ręcznie malowałam dookoła okienka w papierze ryżowym w tym że kształcie. Ech... trudno się mówi


------- pisane ukradkiem w pracy...