Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - craftingbydominique - 04-10-2013

Ja porywam, i to koniecznie Smile, pierwsza szkatulke, cudnie jest podrapana, kompletnie kompletna calosc..


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - exaltation - 04-10-2013

Lukasz ma szczęście,że ma takie pudełeczko!Wink


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - satori - 04-11-2013

Serce dla Łukasza przecudowne.Całość fajnie wygląda,ale i okrągła rameczka też fajna.Nie wiem co dziewczyny jej nie podziwiają Wink A czy Łukasz odwdzięczył się choć takim samym serduchem?


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Vika - 04-11-2013

Pierwsza - jest doskonała w każdym szczególe - bardzo mi się podoba,
ale i druga szkatuła, ta na skarby Beaty ma w sobie to coś, co mnie ujęło Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - asiek_71 - 04-11-2013

Łukasz dostał cudowny prezent. Praca jak dla mnie nie przesadzona a tak wiele mówiSmile Pozostałe prace równiez wypada pochwalić bo wszystkie świetnie skomponowane i wykonane. Ramka z różami też mi bardzo przypadła do gustu-chyba ze to nie ramka??Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - gofira - 04-11-2013

a mnie naj podoba się butelka lubię taki malowany decoupage
brawo


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - abfd - 04-11-2013

Szkatułka Łukasza obłędna. Podoba mi się szkatułka z zielonym obrazem Klimta, jednak złocenia mi nie pasują- tzn. napis. Butla z widoczkiem też fajna, podoba mi się.
Rameczka z rózami nie pasuje mi do koloru środka. Ale tak to jest romantyczna Smile
Nie gra mi środek w owalnej rameczce, bo sama ramka - bomba Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - Shanna - 04-11-2013

Podoba mi sie wszystko poza Klimtem.


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - szksat - 04-11-2013

No, oryginalna nie będę za bardzo - zdecydowanie lawendowa szkatuła przepiękna Smile W każdym calu dopieszczona Smile


RE: moje decoupageowe kombinacje :-) kurcze jak ja to kocham! nowości str. 11 - jomajka12 - 04-11-2013

Trudno mi wybrać pracę "naj", łatwiej tę, która mi się nie podoba - nie lubię Klimta i już, ale wykonanie szkatułki zasługuje na uznanie. Szkatułka dla Łukasza mnie intryguje - kim on jest bo data na niej niedawna, a szkatułka poważna, (co nie jest w najmniejszym stopniu zarzutem).
Bardzo efektownie wygląda ramka portreciku dziewczynki, a winko z TAKIEJ butelki smakuje na pewno dużo lepiej. Zresztą sama butelka budzi tęsknotę już nie za wiosną ,a za ciepłym słonecznym latem, tarasem i winem.