Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Virgo_777 - 12-07-2014

Anuś, co tu pisać, co tu gadać. Podmalowania to cała Ty...


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Shanna - 12-08-2014

Cudna taca. Mistrzostwo normalnie psze pani.


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Vika - 12-08-2014

Ańka poczyniłaś dudo!
Piękna taca!

Ciekawe dlaczego mnie to nie dziwi?...


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - apawlaczka - 12-08-2014

a no domalowywanie to największa zabawa dla mnie, kocham to i tyle, dlatego te m.in lubię serwetki z motywami pejzaży, które można uzupełnić czy podrasować.
Kochane jesteście !!!!!!!!!!!!HeartHeartHeart
Na fotce zaznaczyłam gdzie jest pi razy drzwi serwetka :-)

   

no i serwetkę też podmalowałam bo nie wytrzymałam :-)


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Merilon - 12-08-2014

Piękności piękności !! moja kochana lawenda Smile udało Ci się ukryć po mistrzowsku, tylko dlatego że znam serwetki z lawendą na pamięć wiem że to podmalowana serwetka, cała reszta śmiertelników na bank nie domyśli się że jakaś serwetka tam jest na spodzie Wink Cudna taca !!


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - DecouDream - 12-08-2014

Clap Cudo!


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Pasada - 12-08-2014

(12-08-2014, 01:48 PM)apawlaczka napisał(a): a no domalowywanie to największa zabawa dla mnie, kocham to i tyle, dlatego te m.in lubię serwetki z motywami pejzaży, które można uzupełnić czy podrasować.
Kochane jesteście !!!!!!!!!!!!HeartHeartHeart
Na fotce zaznaczyłam gdzie jest pi razy drzwi serwetka :-)



no i serwetkę też podmalowałam bo nie wytrzymałam :-)

A ja Wam powiem, że absolutnie nie widać że ona taka mała była ;o)))
nic a nic nie widać ;o)))

Chciałybyście widzieć minę mojego dziecka jak jej pokazałam gdzie jest serwetka ;o)))
Jak podnosiła tę tacę do oczu i jak nią manipulowała pod światło by coś dojrzeć ;o)))
Mina bezcenna ;o)))

Teraz to ja stwierdzam, że dostałam DUDOOOOOOOO a nie jedynie marne Dudo ;o))
Aniu, jesteś wielka ;o)))


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Virgo_777 - 12-08-2014

Oj tak Pasado. To, że Anula poprawia serwetki (jak może...) to już wybaczone, ale że tak to robi... to już pomsta Wink Te jej łapki to coś niemożebnego jest no.


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - craftingbydominique - 12-09-2014

Jasny gwinus, strasznie mi sie podobaja Twoje domalowania, nawet nie zazdroszcze, tak sie ciesze, ze umiesz tak wyczarowac Smile


RE: Decou apawlaczki :-) prezent dla Ulki 118 - Różyczka - 12-14-2014

Nie wierze własnym oczom! Aniu Ty to nawet serwetek do decu nie potrzebujesz bo sama możesz je namalować Smile Zazdroszczę talentu! Smile