Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133 (/showthread.php?tid=1488)



RE: Decou apawlaczki :-) wiosenny kielich 123 - apawlaczka - 02-15-2015

dziewczynki, jak to miło tu zaglądać, Wy nigdy mi nie szczędzicie dobrych słów. Dziękuję Heart

W kwestii papierów decomanii, pokażę Wam moją ostatnią robótkę. Powstało to to zupełnie niepalnowane i nieprzemyślane do końca, tak na spontanie. Naciapałam past strukturalnych fluggera i pentartu, dałam papier ryżowy, który znajduje się na tym samym arkuszu co te jeżyki z kielicha. Nie mój styl, ale chciałam się spróbować w takiej stylistyce. Nic nie soliłam, bo jeszcze się soli Idei nie dorobiłam, ale podmalowałam coś w deseń soli.
Powiedzcie co o tym sądzicie, bo ja sama nie wiem.

               


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - Ginger - 02-16-2015

Wow! Jestem pierwsza.SmileButlę zabieram bo ona mi się bardzo podoba.Szczególnie ta różyczka która nawiazuje do papieru.Mogłabym sobie ją ustawić na kominku i wpatrywać w nią godzinami.Marta ja mówiłam o pędzelku w przenośni.Barbie miała magiczny pędzelek i czarowała nim świat wokół siebie.Chyba Ania ma taki na składzie również.Wink


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - apawlaczka - 02-16-2015

Dziękuję Ginger :-) Ta różyczka to się przypadkiem tak zrobiła, pomajtałam patykiem do szaszłyka i przyklepałam paluchem :-)


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - apawlaczka - 02-16-2015

Grażynko mam nadzieję że się nadarzy okazja, to pokazałabym Ci jak to z tym majtaniem po paście fluggera jest :-)


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - Ginger - 02-16-2015

Ja też bym chciała tak majtać Smile.Ta Twoja przypadkowosć jest magiczna. Ta róża jest jak wisienka na torcie.


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - cavi - 02-16-2015

Butla nieziemska... Tak dopasowane otocznie do obrazka, że lepiej nikt by nie zrobił. Zresztą nic dziwnego, trochę już Twoich prac obejrzałam i praktycznie przy każdej się zatrzymuję, otwieram buzię z zachwytu, i tam mi zostaje na dłuższą chwilę. Całe szczęście, że zima i much nie ma, to żadna mi nie wpadnie Big Grin


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - Pasada - 02-16-2015

Aniu piękna ta butla, oglądam po raz drugi ;o))


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - DecouDream - 02-16-2015

Butla jest piękna. Podoba mi się wyłanianie się kolorów, ich połączenie i uzyskanie różnych efektów po zastosowaniu past. Na solach się nie znam (jeszcze możeWink), ale praca wygląda tak, jakby tam były.


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - Shanna - 02-16-2015

Powiem ci, ze na twoim miejscu nie kupowalabym soli Idei. Po co, skoro tak pieknie ja sobie sama domalowalasTongue
Butekla piekna. Kolory cud.


RE: Decou apawlaczki :-) butla insza inszość 125 - Zuza - 02-16-2015

Ech Anka, Anka... Ty to zdolniacha jesteś! Big Grin Tak sobie od niechcenia róże robisz.... ech...