Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29 (/showthread.php?tid=1594)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: U Teśki.. magnoliowa zawieszka str 24 - Virgo_777 - 10-27-2014

W tych magnoliach to nawet to "zamkniete" Mniej boli.
Ładnie, oj ładnie Smile


RE: U Teśki.. magnoliowa zawieszka str 24 - Shanna - 10-27-2014

Wszystko powiedziane.
Mnie sie podoba a do napisu mam takie same odczucia jak Oli.


RE: U Teśki.. magnoliowa zawieszka str 24 - Teśka - 10-27-2014

miło mi że nie moja Naughtyzawieszka
podoba się Wam dziewczynki,
pani chciała czarny napis, powiedziała i dostała
to co chciała, ooo nawet się niechcący zrymowało Wink


RE: U Teśki.. magnoliowa zawieszka str 24 - Virgo_777 - 10-27-2014

O, i już !!! Poezją podszyte, przypieczętowane Smile


RE: U Teśki.. magnoliowa zawieszka str 24 - aniaa - 10-27-2014

Zawieszka bardzo ładnaSmile Osobiście zrobiłabym delikatniejszy napis, ale jak to mówią klient nasz pan. Skoro Pani chciała czarny to taki dostałaSmile


RE: U Teśki.. magnoliowa zawieszka str 24 - Teśka - 10-29-2014

dzięki dziewczyny że odwiedzacie mój wątek
i za miłe wypowiedziYes
to teraz szkatułka która powstała oj spory czas temu
na imieniny koleżanki, wiem że Bożenka była zachwycona
prezentem
           


RE: U Teśki.. szkatułka str 26 - Różyczka - 10-29-2014

Teśko ! Smile Weszłam obejrzeć Twoje pracę by poznać trochę jaki jest Twój styl. Są piękne, zegar bomba!
Ale czy nie myślałaś żeby dodać do swoich prac troszkę cieniowań? Np w skrzyneczce gdzie są kwiaty lub na niektórych butelkach.
Ja cieniowania omijałam szerokim łukiem bo wydają mi się bardzo trudne ale właśnie zakupiłam specjalne medium opóźniające i będę próbowała coś wymodzić Wink


RE: U Teśki.. szkatułka str 26 - Różyczka - 10-29-2014

Ja bym jeszcze pomalowała jakąś jasną farbką albo bejcą wnętrze szkatułki, bo boki takie gołe. Co myślisz? Smile


RE: U Teśki.. szkatułka str 26 - DecouDream - 10-29-2014

Szkatułka bardzo mi się podoba. Myślę, że to te róże zauroczyły przyjaciółkę Smile I ja także żałuję, że boków nie widać. Ciekawe czy jest jeszcze szansa, by je zobaczyć.


RE: U Teśki.. szkatułka str 26 - Merilon - 10-29-2014

Ja mam mieszane uczucia, po pierwsze to chyba te maziaje nie pasują mi do tych róż, wydaje mi się że róże były doklejone osobno, no a jeśli to taka cała serwetka, to nie gra mi to tło z różami. Po drugie tak jak oli wspomniała, te róże w środku są w dziwnym miejscu. Ale najbardziej drażnią mnie te surowe krawędzie, tak jakoś mi nie pasują do tych bogatych róż i tego tła, tutaj tak "na bogato" a tu nagle takie łyse krawędzie. Ponownie pojawia się kwestia cieniowań Wink no i chyba dała bym więcej warstw lakieru, mat błysk obojętnie, ale więcej warst napewno. Bardzo dobrze że koleżanka była ucieszona, niech by tylko spróbowała się nie cieszyć Wink