Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Magdalena's Magic - Vika - 02-20-2014

Obejrzałam wszystko, dokładnie i z ogromną przyjemnością, pudło po pudle, krzesło po krześle, zakładka po zakładce, but po bucie - podoba mi się niezmiernie to co robisz, podoba mi się Twoja dokładność, dobór motywów, to że umiesz patrzeć (pomysł z "dorobieniem" czegoś do już istniejącej w naturze rzeczy jest świetny Smile). Nie będę oceniać poszczególnych przedmiotów, bo to już zrobiły moje przedmówczynie - ja powiem hurtem - jestem na tak!
I to wcale nie po kumotersku (bo i ja uwielbiam tę marchewkowowłosą osóbkę o nieprzeciętnej wrażliwości, ba, ja ją kocham miłością nieustającą i wielką od stu już lat i nic nie wskazuje, by to się miało w najmniejszym stopniu zmienić - wciąż do niej wracam... a i Quo vadis czytałam z przyjemnością Wink) ale zupełnie bezstronnie - brawo!
I bardzo, bardzo gratuluję Ci tego stoiska - daj tam czadu!


RE: Magdalena's Magic - abask - 02-20-2014

Qrczaczki... Przegapiłam tyyyle prac. Ostatnie zakładki są super. Uwielbiam biel i czerń razem. I fajna skrzyneczka paryska Wink))

A teraz prośba: jeśli wstawiasz zdjęcia nowych prac, zaznacz to w tytule wątku aby nikt nowości nie przegapił.
Wejdź na pierwszą stronę swojego wątku i edytuj pierwszy post. Wtedy z łatwością zmienisz tytuł wątku Wink))


RE: Magdalena's Magic - Ginger - 02-20-2014

Dziękuję dziewczyny.Blush Abask ja właśnie zastanawiałam się jak wy to robicie ,ze stale u was inne tytuły są w wątku.Dziękuje za radę.Postaram się pisać jak coś nowego wstawię.Jeśli chodzi o stoisko.To mam je na razie na próbę.Próbę dla mnie i próbę dla tych którzy powiedzmy dali mi tam szanse spróbować.Po tym próbnym okresie przyjdzie do mnie komisja i zobaczy czy chcą mieć w swojej grupie na dłużej.To nie tylko chodzi o to,że zależy im na pieniądzach które trzeba płacić za stoisko.Chodzi też o to czy pasuje się w to miejsce.Jak już próbny okres minie i będę wiedziała czy tam zostaję czy nie.To wtedy wam powiem gdzie jestem jakby któraś z was odwiedzała weekendowo Londyn.Smile. Zapisałam się na warsztaty biznesowe.Miasto takie zaoferowało tym którzy chcą rozpocząć własną działalność.Teraz to dopiero zacznę bredzić.Ale jaka praktyka języka. Byłam jedynym obcokrajowcem w tym towarzystwie i oczywiście mówiącym ale nie aż tak!! Naszej Alchemiczki cudeńka chyba są łatwiejsze do ogarnięcia niż zasady panujące w biznesie.Sad


RE: Magdalena's Magic - Virgo_777 - 02-20-2014

Ginger, trzymam kciuki, żeby się udało. Uda się !!!


RE: Magdalena's Magic - DecouDream - 02-20-2014

Zakładki świetne są, klimatyczne. I mówcie sobie, co tam chcecie, ja Londyn lubię. Nie chciałabym mieszkać w nim na stałe, ale jest bliskie mojemu sercu (dla mnie Krakowa nic nie przebije Wink).
Zakładki zabieram wszystkie. Hurtem. Tongue


RE: Magdalena's Magic - Shanna - 02-20-2014

Zakladki czarno biale sa zawsze modne. No i zawsze wygladaja na takie ekstra drogieSmile
Lakierowalas pol matem?


RE: Magdalena's Magic - Erato - 02-21-2014

Ruda, jeśli Cię tam nie bedą chcieli zatrzymać na tym stoisku, to znaczy, ze na głowę upadli! Zakładki super, proste, gustowne.
A z biznesem sobie poradzisz, nie bój żaby Smile


RE: Magdalena's Magic - Ginger - 02-23-2014

DecouDream- Ja też bym nie chciała mieszkać w Londynie.To tak naprawdę skupisko wielu małych miasteczek.Tylko centrum jest godne uwagi.Niektóre dzielnice wręcz przerażają mnie.Wole małe miasteczka.Zresztą mam bliżej do centrum niż niektórzy Londyńczycy i czuję się bezpieczniej na peryferiach.
Shanna - Dziękuję .Postanowiłam zrobić sporo tych zakładek i będą tani ( choć wiadomo chciałabym móc coś zarobić Wink ). Jest wtedy szansa ,że je sprzedam.Turyści nie chcą za dużo na pamiątki wydać bo w pobliskich kawiarniach i innych atrakcjach już ich z kasy oczyszczą.Nie lakierowałam.Użyłam Modge podge i on już jest z lakierem. Połysk ( zamówiłam z matem ale przysłali mi taki, no i został).
Dziękuję Natabus Smile
Erato- Wszyscy w rodzinie i znajomi wiedzą ,że ja do biznesu się nie nadaję.No ale będę się starać.

Teraz pokazuję ostatnie moje pasje.Co prawda zdjęcia były zrobione zanim skończyłam czyli tradycyjnie.Taka już jestem w gorącej wodzie kompana.

Najpierw wstawiałam zdjęcia czarno - białe . Widzę ,że tutaj zmieniły kolejność. Czarno - białe to decoupage i transfer tak jak poprzednie moje (podobne) pudełko.Ten papier to był dość duży ,więc na wiele wystarcza. Kolorowe pudełko to decoupage, z serwetek i na wieczku taki materiał o splocie płótna . Płótno tej samej firmy co papier na czarno-białym pudełku.Najpierw potraktowałam duł bejcą, ale potem zaczęłam szaleć z dodatkami.Stwierdziłam ,że ma być naćkane.Mam jeszcze ten materiał,wiec każde może być inne.Big Grin


RE: Czarno-Białe i w Technicolorze str 24 - abask - 02-23-2014

Obie są śliczne ale zabieram czarno-białą bo mi z nimi jakoś po drodze. Świetne te Twoje transfery Wink))


RE: Czarno-Białe i w Technicolorze str 24 - Vika - 02-23-2014

Czarno-białe to numero uno!! Jest piękne/śliczne/cudne i już
A w drugim wtarłabym w boki delikatnie, miejscami, trochę sepii, pudrowego różu i i rozbielonego błękitu - pudło zyskałoby na spójności, bo teraz to trochę tak jakby góra sobie i boki sobie. Ale i tak jest ładne Smile