Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Niciarka w stylu Vintage str 116 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Niciarka w stylu Vintage str 116 (/showthread.php?tid=1783)



RE: Błękitny sen...str 32 - Ginger - 03-09-2014

Dziękuje dziewczyny.Ja też lubię niebieski..w zasadzie wszystkie kolory tęczy lubię.Niebieski jest w modzie szczególnie taki chabrowy( błękit królewski) jeśli chodzi o Londyńskie trendy( wywnioskowałam patrząc na witryny sklepów domów mody ). Jestem tak zmęczona tym moim pierwszym dniem bycia straganiarą .No i mi tak brzydko powiem ...nogi mi w dupę wchodzą.Cały dzień na stojaka a najbardziej zmęczyły mnie te dzikie tłumy przemieszczające mi się przed oczami.Kolorowo i tłumnie.Mój umysł odwykł od takich dużych ilości wrażeń.Byliśmy bardzo mile przyjęci przez tych co tam są od lat.Sprzedają tam ponad 30-40 lat.Całe pokolenia.Tak miłego przyjęcia i opieki się nie spodziewałam.Oni sa jak rodzina.No i może jak tam zostanę na dłużej to się wybiorę któregoś wieczoru po męczącym dniu do opery...Jest obok.Dostałam mnóstwo rad i miłych życzeń a klienci gratulowali pierwszego dnia.Stali handlarze mówili bym się nie przejmowała jak będzie gorszy dzień.Nigdy nie wiadomo jaki będzie następny,wiec trzeba próbować ,próbować,próbować.Londyn dla mnie obskurny w ciągu dnia pięknie sie mieni wieczorem..szczególnie turystyczna część.Za to przejechać przez centrum w sobotni wieczór gdy ulicami idą korowody rozbawionych i podchmielonych ludzi graniczy z cudem.Za dużo ludzi.Wolę prowincję.No i może jeszcze przedmieścia Londynu mi się podobają.Pierwsza rzeczą jaką sprzedaliśmy była herbaciarka z MM.Boska MM nie wychodzi z mody.Byłam zdumiona bo mężczyźni u mnie pudełka kupowali..a to Londyn..a to Rower..itd...Ceny nakleiłam na pudełka bo tak mi poradzono.Nikt się nie targował.Idę spać..Jutro znowu powtórka z rozrywki.


RE: Błękitny sen...str 32 - jomajka12 - 03-09-2014

Cieszę się, że jesteś zadowolona i życzę więcej takich dni.


RE: Błękitny sen...str 32 - DecouDream - 03-09-2014

Gratuluję pierwszego straganowego dnia Smile MM to dobry znak Big Grin Niech Ci sprzyja Smile


RE: Błękitny sen...str 32 - AlaJ - 03-09-2014

Straganowy dzień Smile piękne uhonorowanie twórczości, wtedy chyba stajesz się prawdziwym artystą, gdy tworzysz nie tylko "do szuflady" ale dla ludzi, pozwalasz innym czerpać radość ze swoich prac Smile a taki straganik - marzenie!
Gratuluję i trzymam kciuki za pomyślność przedsięwzięcia.


RE: Błękitny sen...str 32 - Ginger - 03-12-2014

Dziękuje dziewczyny :-). Przede mną dużo pracy... A bycie straganiarą już mi się mniej podoba niż robienie pudełek.Było miło a i owszem i w Covent Garden jest mnóstwo ludzi...ale to ciężka praca.Nie mogę uwierzyć,ze ci co mi tam pomagali i wszystko robili bym się tam czuła dobrze są tam prawie 40 lat!!Często słyszę jak to Anglicy nie lubią Polaków.Ja nigdy tego nie odczułam a w Covent Garden byłam zachwycona ludzmi.Tą rodzinną atmosferą między handlowcami.Oni dawali mi mnóstwo rad bo chcą bym odniosła sukces i tam została.To drogie miejsce i nie koniecznie można tam zarobić jak się nie wie jak sie zaprezentować.Muszę przyznać ,ze to niezła przygoda.W Poniedziałek po takim weekendzie byłam zdechła.Teraz muszę naszykować coś na dzień Matki bo tutaj już w Marcu a oni wtedy szaleją z zakupami.Dziś między czatowaniem na fb a gotowaniem obiady powstał zarys pudełka.Jednak nie mam pomysłu jak dokończyć.Co do zapięcia jak myślicie czy haczyk byłby dobry?Musze jakiś zamek kupić, ale na e-bay szału nie ma.Jakieś pomysły?Chyba jutro pokażę zdjęcia bo nie chcą się ładować Sad


RE: Błękitny sen...str 32 - Erato - 03-12-2014

Fajnie, ze masz dobre wrażenia z pierwszego dnia. To Ci da pozytywną energię na kolejne Smile


RE: Błękitny sen...str 32 - Ginger - 03-13-2014

Mery..nie musisz się czuć winna z tego powodu,ze nie lubisz niebieskiego.Powiem w sekrecie ,że lubię ludzi I ogólnie lubię Winkktórzy są określeni w tym co lubią..bo oni lubią bo lubią a nie dla tego ,że coś tam...Może teraz uda mi się wstawić pudło...


RE: Błękitny sen...str 32 - Merilon - 03-13-2014

Przepiękne to pudło Smile takie wiosenne, lekkie Smile i te przecierki na bokach bardzo mi się podobają Smile ich kolor ładnie współgra z motywem róży, dla mnie bajka ! Smile
p.s. chyba jestem pierwsza, więc pozwolę sobie je drapnąć :]


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - Ginger - 03-13-2014

Dzięki Merilon Wink. Drapniesz i dokończysz je za mnie bo ja nie mam pomysłu co dalej.W zasadzie Monika na fb dała mi kilka sugestii i teraz się zastanawiam czy tak zrobić jak mi podpowiedziała.


RE: Różane pudełko..nie mam pomysłu na wykończenie str 35 - wiolka42 - 03-13-2014

Madzia przeczytałam na fb co Monika napisała . Zrób tak jak Ci radzi Smile. Ja z drewna to tylko magnesy robiłam . Jakoś nie mogę się odważyć na coś większego. Twoje szkatułki są cudne Smile.